4. maijā Ciblā tiks stādīts Latvijas simtgades ozols

Otrdiena, 18 aprīlis 2017 10:49

4. maijā notiks akcija “Apskauj Latviju”, kuras laikā gar Latvijas robežu 43 Latvijas pierobežas pašvaldībās tiks stādīti 100 Latvijas simtgadei veltīti ozoli – Latvijas spēka un garīgā sardze.
Akcija tiek rīkota ar Iekšlietu ministrijas iniciatīvu, un ar to sāksies Latvijas valsts simtgades svinības.
Īstenojot akcijas plānošanu, tika uzrunāta arī Ciblas novada pašvaldība. Bija jāizvēlas ozola stādīšanas vieta, jādomā par svētku saturu.
Latvijā 4. maijā, sākot no pulksten 9.00, noteiktā laika secībā visas dienas laikā tiks iestādīti 100 ozoli. Darbību uzsāks vienlaicīgi no Rīgas un četriem Latvijas vistālākajiem ģeogrāfiskiem punktiem, kur jau 1998. gadā par godu Latvijas valsts pastāvēšanas 80. gadadienai izveidota skulpturāla grupa „Latvija saules zīmē”. Mums tuvākā zīme „Austras koks” atrodas Meikšānu ciemā Zilupes - Šķaunes ceļa malā.
Ciblā Latvijas simtgades ozols tiks stādīts 4. maijā plkst. 13.00 pie Barikāžu laika piemiņas zīmes.
4. maija vakarā - plkst. 19.00
Ciblas Tautas namā notiks
Baltā galdauta svētki.
Koncertā uzstāsies novada pašdarbības kolektīvi.
4. maijā Ciblas novada pagastos kopumā tiks izstādīti 100 ozoli.
 Blontos 20 ozoli tiks stādīti ciemata centrā,
Ciblā 40 ozoli – vecajā parkā aiz skolas internāta ēkas,
Pušmucovā 20 ozoli – pie skolas stadiona,
 Zvirgzdenē 20 ozoli – dažādās pagasta vietās.
 Šo akciju visos Latgales novados organizē Latgales plānošanas reģions.

30.06.2017 22.00 Pēterdienas zaļumballe (Līdumniekos)

30.06.2017 175

7. -9. jūlijs CIBLAS NOVADA SVĒTKI

Ciblas svetki 2017 175

9. jūlijā Pušmucovā - Zirgu rikšotāju sacensības „CIBLAS KAUSS 2017”

AF2017 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv