Jūnijā – ekskursija pensionāriem

Ceturtdiena, 27 aprīlis 2017 15:08

Ciblas novada pašvaldības Sociālais dienests arī šogad organizē ekskursiju pensionāriem, kuru dzīvesvieta deklarēta mūsu pašvaldībā.
Līdz maija beigām pensionāri aicināti pieteikties vienas dienas braucienam, sazinoties ar sava pagasta sociālajām darbiniecēm:
Blontu pag. – Inta Vonoga (28786334),
Ciblas pag. un Līdumnieku pag. – Olita Kilupe (26398644) un Antoņina Hindogina (28332606),
Pušmucovas pag. – Valentīna Trukšāne (26552656),
Zvirgzdenes pag. – Aija Zlidne (20205767).
Ciblas novada pašvaldība braucienam piešķirs autobusu. Ekskursija notiks jūnijā – laikā, kad pašvaldības autobusi jau būs brīvi no skolēnu pārvadāšanas, un pirms siena laika.
Ja ir labas idejas un ieteikumi par ekskursijas maršrutu, zvaniet Sociālā dienesta vadītājai Intai Senkānei – tālrunis 26513891.

26. augustā – „Styprūs skriejīņs”

Arī šogad Ciblā notiks „Styrpūs skriejīņs”. Tas tradicionāli notiek peintbola laukumā, kas speciāli tiek iekārtots šo spēka un veiklības sacensību vajadzībām.

Skrējienu organizē Aldis Tihovskis kā IK „Lanas 777” vadītājs.

Sacensības ir lielisks veids, kā veselīgi un aktīvi pavadīt brīvo laiku. „Styrpūs skriejīņs” ir atraktīvas sacensības, kas ietver klasiskā skriešanas krosa, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Tomēr jau sacensību Nolikuma ievadā ir divi teikumi, kas potenciālajiem dalībniekiem liek padomāt par gaidāmo startu: „Veicot trasi, pastāv potenciāls risks gūt traumas! Nepārvērtējiet savas spējas un atcerieties, ka sacensību dalībnieki paši ir atbildīgi par savu rīcību un veselību, veicot trasi.”

26.08.2017 Bērtuļa diena. (Līdumniekos)