Notikuši sporta pasākumi

Piektdiena, 28 aprīlis 2017 13:44

Ciblas novada pašvaldības sporta organizatore Ineta Miklucāne informē par pasākumiem, kuri notikuši novadā.
5. aprīlī Pušmucovas pagastā notika nūjošanas pārgājiens, kurā piedalījās galvenokārt dažāda vecuma pušmucovieši. Maršruta garums – aptuveni 5 kilometri: no Pušmucovas Tautas nama līdz Nūraugu kalnam.
8. aprīlī, popularizējot Veselības dienu, kura visā pasaulē tika atzīmēta 7. aprīlī,sporta kompleksā notika volejbola sacensības. To devīze ''Veselība ir sports". Turnīru svinīgi atklāja Ciblas pagasta pārvaldes vadītājs Miervaldis Trukšāns. Turnīrā piedalījās 4 komandas. Lūk, gūtie rezultāti: komanda „Ludza” – 1. vieta, „Zilupe” – 2.v., "Azarts juniori" – 3.v., Pušmucovas komanda – 4. vieta.

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).