Notikuši sporta pasākumi

Piektdiena, 28 aprīlis 2017 13:44

Ciblas novada pašvaldības sporta organizatore Ineta Miklucāne informē par pasākumiem, kuri notikuši novadā.
5. aprīlī Pušmucovas pagastā notika nūjošanas pārgājiens, kurā piedalījās galvenokārt dažāda vecuma pušmucovieši. Maršruta garums – aptuveni 5 kilometri: no Pušmucovas Tautas nama līdz Nūraugu kalnam.
8. aprīlī, popularizējot Veselības dienu, kura visā pasaulē tika atzīmēta 7. aprīlī,sporta kompleksā notika volejbola sacensības. To devīze ''Veselība ir sports". Turnīru svinīgi atklāja Ciblas pagasta pārvaldes vadītājs Miervaldis Trukšāns. Turnīrā piedalījās 4 komandas. Lūk, gūtie rezultāti: komanda „Ludza” – 1. vieta, „Zilupe” – 2.v., "Azarts juniori" – 3.v., Pušmucovas komanda – 4. vieta.

26. augustā – „Styprūs skriejīņs”

Arī šogad Ciblā notiks „Styrpūs skriejīņs”. Tas tradicionāli notiek peintbola laukumā, kas speciāli tiek iekārtots šo spēka un veiklības sacensību vajadzībām.

Skrējienu organizē Aldis Tihovskis kā IK „Lanas 777” vadītājs.

Sacensības ir lielisks veids, kā veselīgi un aktīvi pavadīt brīvo laiku. „Styrpūs skriejīņs” ir atraktīvas sacensības, kas ietver klasiskā skriešanas krosa, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Tomēr jau sacensību Nolikuma ievadā ir divi teikumi, kas potenciālajiem dalībniekiem liek padomāt par gaidāmo startu: „Veicot trasi, pastāv potenciāls risks gūt traumas! Nepārvērtējiet savas spējas un atcerieties, ka sacensību dalībnieki paši ir atbildīgi par savu rīcību un veselību, veicot trasi.”

26.08.2017 Bērtuļa diena. (Līdumniekos)