1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Notikuši sporta pasākumi

Piektdiena, 28 aprīlis 2017 13:44

PDF Drukāt E-pasts
Ciblas novada pašvaldības sporta organizatore Ineta Miklucāne informē par pasākumiem, kuri notikuši novadā.
5. aprīlī Pušmucovas pagastā notika nūjošanas pārgājiens, kurā piedalījās galvenokārt dažāda vecuma pušmucovieši. Maršruta garums – aptuveni 5 kilometri: no Pušmucovas Tautas nama līdz Nūraugu kalnam.
8. aprīlī, popularizējot Veselības dienu, kura visā pasaulē tika atzīmēta 7. aprīlī,sporta kompleksā notika volejbola sacensības. To devīze ''Veselība ir sports". Turnīru svinīgi atklāja Ciblas pagasta pārvaldes vadītājs Miervaldis Trukšāns. Turnīrā piedalījās 4 komandas. Lūk, gūtie rezultāti: komanda „Ludza” – 1. vieta, „Zilupe” – 2.v., "Azarts juniori" – 3.v., Pušmucovas komanda – 4. vieta.

Afiša

04.05.2018 22.00 Inga un Normunds (Pušmucovas TN)

04.05.2018 19.00 koncerts "Šūpulī ierakstīts mūžs"

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo