Notikuši sporta pasākumi

Piektdiena, 28 aprīlis 2017 13:44

Ciblas novada pašvaldības sporta organizatore Ineta Miklucāne informē par pasākumiem, kuri notikuši novadā.
5. aprīlī Pušmucovas pagastā notika nūjošanas pārgājiens, kurā piedalījās galvenokārt dažāda vecuma pušmucovieši. Maršruta garums – aptuveni 5 kilometri: no Pušmucovas Tautas nama līdz Nūraugu kalnam.
8. aprīlī, popularizējot Veselības dienu, kura visā pasaulē tika atzīmēta 7. aprīlī,sporta kompleksā notika volejbola sacensības. To devīze ''Veselība ir sports". Turnīru svinīgi atklāja Ciblas pagasta pārvaldes vadītājs Miervaldis Trukšāns. Turnīrā piedalījās 4 komandas. Lūk, gūtie rezultāti: komanda „Ludza” – 1. vieta, „Zilupe” – 2.v., "Azarts juniori" – 3.v., Pušmucovas komanda – 4. vieta.

30.06.2017 22.00 Pēterdienas zaļumballe (Līdumniekos)

30.06.2017 175

7. -9. jūlijs CIBLAS NOVADA SVĒTKI

Ciblas svetki 2017 175

9. jūlijā Pušmucovā - Zirgu rikšotāju sacensības „CIBLAS KAUSS 2017”

AF2017 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv