Notikuši sporta pasākumi

Piektdiena, 28 aprīlis 2017 13:44

Ciblas novada pašvaldības sporta organizatore Ineta Miklucāne informē par pasākumiem, kuri notikuši novadā.
5. aprīlī Pušmucovas pagastā notika nūjošanas pārgājiens, kurā piedalījās galvenokārt dažāda vecuma pušmucovieši. Maršruta garums – aptuveni 5 kilometri: no Pušmucovas Tautas nama līdz Nūraugu kalnam.
8. aprīlī, popularizējot Veselības dienu, kura visā pasaulē tika atzīmēta 7. aprīlī,sporta kompleksā notika volejbola sacensības. To devīze ''Veselība ir sports". Turnīru svinīgi atklāja Ciblas pagasta pārvaldes vadītājs Miervaldis Trukšāns. Turnīrā piedalījās 4 komandas. Lūk, gūtie rezultāti: komanda „Ludza” – 1. vieta, „Zilupe” – 2.v., "Azarts juniori" – 3.v., Pušmucovas komanda – 4. vieta.

27.05.2017 XX Latvijas tautas mūzikas svētki IESKAŅU KONCERTS (Ciblas TN)

27.05.17 175

XX Latvijas tautas mūzikas svētki