Visaktīvāk talkoja Pušmucovas pagastā

Svētdiena, 30 aprīlis 2017 05:20

Arī Ciblas novadā notika Lielā talka, spītējot nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Kopumā bija reģistrētas 12 oficiālās talkošanas vietas. Talku pašvaldībā koordinēja Aldis Tihovskis.
Viņš informē, ka lielākoties pieteiktajās talkošanas vietās cilvēki strādāja nevis 22. aprīlī – oficiālajā Lielā talkas dienā, bet turpmākajā nedēļā – kad kurš varēja. Šogad Ciblas novadā Lielajā takā piedalījās 185 cilvēki un izlietoja 1425 talkas maisus.
Visvairāk cilvēku talkoja Pušmucovas pagastā. (Fotoattēlā - talka Eversmuižā, Ciblas pagasts)
A. Tihovskis: – Paldies visiem talku vadītājiem par sadarbību, savu talku organizēšanu un kontroli. Pateicība arī šoferiem par talku maisu aizvešanu uz atkritumu poligonu Rēzeknes novadā. Iepriecinoši, ka daudzi cilvēki piedalījās Lielajā talkā. Paldies visiem visiem talkotājiem un paldies arī katram, kas gribēja, bet dažādu iemeslu dēļ šogad nevarēja piedalīties mūsu novada sakopšanā.

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).