1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Veiksmīgi uzsākta sezona

Pirmdiena, 08 maijs 2017 04:54

PDF Drukāt E-pasts
Biedrības „Rikšotāju braucēju sporta klubs „Pegazs”” pārstāves Sandra Soikāne un Ilona Malahova 29. aprīlī pārstāvēja Ciblas un Ludzas novadu starptautiskās sacensībās Garkalnes novada Upesciemā.
Abas startēja ar diviem zirgiem. Un abas sportistes gluži kā sarunājušas bija, izcīnīja vienu 1. vietu un vienu 2. vietu.
Pavisam kopā bija 8 braucieni, kur katrā no tiem piedalījās 2 - 4 zirgi. Veicamais distances garums bija 1850 m. Lai arī skrejceļa segums bija dubļains un pasmags, neviens no dalībniekiem neatteicās no sacensībām slikto laika apstākļu dēļ.
S. Soikāne piedalījās “Latvijas Rikšotāju savienības kausa” izcīņā ar pašaudzēto Krievijas rikšotāju (KR) šķirnes ķēvīti Power Lady, uzrādot laika rezultātu 3.03,49 min un gūstot braucienā 2. vietu. Savukārt ar pieredzes bagāto Amerikas rikšotāju (AR) šķirnes kastrātu Quizzical Kemp viņa piedalījās “Sponsoru kausa” izcīņā, kur abi palika nepārspēti, tādējādi ierindojoties 1. vietā braucienā un uzrādot laika rezultātu – 2.33,86 min (fotogrāfijā).
I. Malahova ar savu jaunāko AR šķirnes ķēvi Stella piedalījās “Latvijas šķirnes zirgu audzētāju asociācijas kausa” izcīņā, iegūstot 1. vietu braucienā un uzrādot laika rezultātu – 2.52,14 min (fotoattēlā). Savukārt “Garkalnes novada kausā” Ilona jau piedalījās ar savu vecāko AR šķirnes ķēvi Salamandra un patiešām sīvā cīņā izcīnīja godpilno 2.vietu, uzrādot laika rezultātu 2.31,39 min.
Abas rikšotāju braucējas atzīst, ka konkurenti ir spēcīgi un visiem braucējiem bija labi trenēti zirgi sacensībām, līdz ar to nācās pasvīst, neskatoties uz drēgnajiem laika apstākļiem. Sacensības notika raiti un bez liekas laika vilcināšanas, par ko jāpateicas sacīkšu organizatoriem.
Rikšotāju zirgu sacensību sezona ir sākusies un arī dārza darbi lauku sētās ir sākušies, bet abas sportistes paspēj visu – gan apsēt dārzus, gan gatavot savus straujos rikšotājus nākamajām sacensībām, kas notiks 14. maijā plkst. 13.00 Gulbenes novada Velēnā.
Vēlēsim visiem sportistiem veiksmi un izturību līdz pašām sezonas beigām!
Ciblas novada Pušmucovā rikšotāju zirgu sacensības tiek plānotas 9. jūlijā un 16. septembrī.
Informē Inese Ruskule
Foto: Agris Priedītis

Afiša

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo