Jaunieši pieteikuši 6 projektus

Piektdiena, 12 maijs 2017 13:01

Ciblas novada pašvaldības rīkotajam projektu konkursam „Jaunieši novadam 2017” iesniegti 6 pietiekumi: pa vienam Ciblas un Pušmucovas, pa diviem – Blontu un Līdumnieku pagastā.
Projekta ideja būs jāprezentē komisijas sēdē 15. maijā plkst.14:00.
Prezentācijai var izvēlēties jebkuru formu (PowerPoint, plakāts, teksta runa). Prezentācijas garums līdz 5 minūtēm. Pēc prezentācijas Komisija uzdos jautājumus. Komisiju vadīs deputāts Viesturs Rancāns, komisijas sastāvā darboties arī deputāts Aivars Rikums, izpilddirektore Ināra Sprudzāne, budžeta ekonomiste Zinaīda Pavlova un Attīstības nodaļas vadītāja Mārīte Romanovska – kā komisijas sekretāre.
Paredzēts 2500 eiro liels kopējais finansējums no pašvaldības budžeta līdzekļiem. Vienam projektam var piešķirt līdz 500 eiro lielu summu inventāra, pamatlīdzekļu un materiālu iegādei u.c..
Ja ir kādi jautājumi par šiem projektiem – var zvanīt Mārītei Romanovskai pa tālruni 65700844.

26. augustā – „Styprūs skriejīņs”

Arī šogad Ciblā notiks „Styrpūs skriejīņs”. Tas tradicionāli notiek peintbola laukumā, kas speciāli tiek iekārtots šo spēka un veiklības sacensību vajadzībām.

Skrējienu organizē Aldis Tihovskis kā IK „Lanas 777” vadītājs.

Sacensības ir lielisks veids, kā veselīgi un aktīvi pavadīt brīvo laiku. „Styrpūs skriejīņs” ir atraktīvas sacensības, kas ietver klasiskā skriešanas krosa, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Tomēr jau sacensību Nolikuma ievadā ir divi teikumi, kas potenciālajiem dalībniekiem liek padomāt par gaidāmo startu: „Veicot trasi, pastāv potenciāls risks gūt traumas! Nepārvērtējiet savas spējas un atcerieties, ka sacensību dalībnieki paši ir atbildīgi par savu rīcību un veselību, veicot trasi.”

26.08.2017 Bērtuļa diena. (Līdumniekos)