Jaunieši pieteikuši 6 projektus

Piektdiena, 12 maijs 2017 13:01

Ciblas novada pašvaldības rīkotajam projektu konkursam „Jaunieši novadam 2017” iesniegti 6 pietiekumi: pa vienam Ciblas un Pušmucovas, pa diviem – Blontu un Līdumnieku pagastā.
Projekta ideja būs jāprezentē komisijas sēdē 15. maijā plkst.14:00.
Prezentācijai var izvēlēties jebkuru formu (PowerPoint, plakāts, teksta runa). Prezentācijas garums līdz 5 minūtēm. Pēc prezentācijas Komisija uzdos jautājumus. Komisiju vadīs deputāts Viesturs Rancāns, komisijas sastāvā darboties arī deputāts Aivars Rikums, izpilddirektore Ināra Sprudzāne, budžeta ekonomiste Zinaīda Pavlova un Attīstības nodaļas vadītāja Mārīte Romanovska – kā komisijas sekretāre.
Paredzēts 2500 eiro liels kopējais finansējums no pašvaldības budžeta līdzekļiem. Vienam projektam var piešķirt līdz 500 eiro lielu summu inventāra, pamatlīdzekļu un materiālu iegādei u.c..
Ja ir kādi jautājumi par šiem projektiem – var zvanīt Mārītei Romanovskai pa tālruni 65700844.

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).