1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Lielākais loms – Zanei Trukšānei no Ciblas

Ceturtdiena, 18 maijs 2017 08:33

PDF Drukāt E-pasts
Makšķernieku sezonas sākumā 6. maijā Līdumnieku pagasta Kurjanovas ezerā nu jau otro gadu notika makšķernieku sacensības ''OSOKA - 2017''. Šoreiz sacensībās piedalījās 11 makšķernieki no Ciblas un Kārsavas novada.
Piecu stundu laikā sacensību dalībnieki saķēra ap 32 līdakām, no tām 22 līdakas tika atlaistas atpakaļ (protams, izsakot tām savu vēlēšanosJ). Bet 10 līdakas tika nogādātas krastā, kur izmērīja to garumu un svaru (līdakai bija jābūt garākai par 50 cm). FOTO
Kad visas līdakas bija samērītas un saskaitītas, tad lielāko lomu īpašnieki tika apbalvoti ar kausiem, medaļām, diplomiem un dāvanām.
Šoreiz 4. vietu ieguva Kaspars Bulis no Ciblas (loma svars – 0,90 kg), 3. vietu ieguva Visvaldis Sprūžs no Ciblas (loma svars – 1,55 kg), 2. vietu ieguva Ainārs Mikučs no Lucmuižas (loma svars – 1,60 kg), bet 1. vietu ieguva vienīgā daiļā dzimuma sacensību dalībniece Zane Trukšāne no Ciblas (loma svars – 5,55 kg). Viņai izdevās iegūt arī lielāko līdaku – tās svars bija 1,1 kg.
Pateicos visiem, kuri piedalījās sacensībās, un arī pasākuma atbalstītājiem: pašvaldībai un mednieku, makšķernieku veikalam ''VASALS - V''.
Cerams, ka nākamreiz tiksimies nu jau ziemas bļitkošanā!
Jaunatnes lietu speciālists Aldis Tihovskis
Fotogrāfijas - A. Tihovskis

Afiša

26. augustā – „Styprūs skriejīņs”

Arī šogad Ciblā notiks „Styrpūs skriejīņs”. Tas tradicionāli notiek peintbola laukumā, kas speciāli tiek iekārtots šo spēka un veiklības sacensību vajadzībām.

Skrējienu organizē Aldis Tihovskis kā IK „Lanas 777” vadītājs.

Sacensības ir lielisks veids, kā veselīgi un aktīvi pavadīt brīvo laiku. „Styrpūs skriejīņs” ir atraktīvas sacensības, kas ietver klasiskā skriešanas krosa, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Tomēr jau sacensību Nolikuma ievadā ir divi teikumi, kas potenciālajiem dalībniekiem liek padomāt par gaidāmo startu: „Veicot trasi, pastāv potenciāls risks gūt traumas! Nepārvērtējiet savas spējas un atcerieties, ka sacensību dalībnieki paši ir atbildīgi par savu rīcību un veselību, veicot trasi.”

26.08.2017 Bērtuļa diena. (Līdumniekos)

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo