Lielākais loms – Zanei Trukšānei no Ciblas

Ceturtdiena, 18 maijs 2017 08:33

Makšķernieku sezonas sākumā 6. maijā Līdumnieku pagasta Kurjanovas ezerā nu jau otro gadu notika makšķernieku sacensības ''OSOKA - 2017''. Šoreiz sacensībās piedalījās 11 makšķernieki no Ciblas un Kārsavas novada.
Piecu stundu laikā sacensību dalībnieki saķēra ap 32 līdakām, no tām 22 līdakas tika atlaistas atpakaļ (protams, izsakot tām savu vēlēšanosJ). Bet 10 līdakas tika nogādātas krastā, kur izmērīja to garumu un svaru (līdakai bija jābūt garākai par 50 cm). FOTO
Kad visas līdakas bija samērītas un saskaitītas, tad lielāko lomu īpašnieki tika apbalvoti ar kausiem, medaļām, diplomiem un dāvanām.
Šoreiz 4. vietu ieguva Kaspars Bulis no Ciblas (loma svars – 0,90 kg), 3. vietu ieguva Visvaldis Sprūžs no Ciblas (loma svars – 1,55 kg), 2. vietu ieguva Ainārs Mikučs no Lucmuižas (loma svars – 1,60 kg), bet 1. vietu ieguva vienīgā daiļā dzimuma sacensību dalībniece Zane Trukšāne no Ciblas (loma svars – 5,55 kg). Viņai izdevās iegūt arī lielāko līdaku – tās svars bija 1,1 kg.
Pateicos visiem, kuri piedalījās sacensībās, un arī pasākuma atbalstītājiem: pašvaldībai un mednieku, makšķernieku veikalam ''VASALS - V''.
Cerams, ka nākamreiz tiksimies nu jau ziemas bļitkošanā!
Jaunatnes lietu speciālists Aldis Tihovskis
Fotogrāfijas - A. Tihovskis

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).