Apbalvoti Ciblas novada uzņēmēji un lauksaimnieki 2016

Ceturtdiena, 18 maijs 2017 10:26

Ciblas novadā visspēcīgāk attīstītās nozares ir kokapstrāde un lauksaimniecība. Lai pateiktos novada iedzīvotājiem par ieguldīto darbu šo nozaru attīstībā un vēlmi strādāt savā dzimtajā novadā, nupat 2016. gada veiksmīgākajiem novada uzņēmējiem un lauksaimniekiem pasniegtas gada balvas.

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).