Skolēnu darbs

Trešdiena, 24 maijs 2017 15:22

Aktualitātes skolēnu nodarbināšanā
Informējam, ka noteiktajā laikā, līdz 19.05.2017, pašvaldībā ir saņemti 10 pieteikumi no skolēniem, kuri vēlas strādāt vasaras brīvlaikā. Četras darbavietas nodrošina pašvaldība sadarbībā ar NVA Ludzas filiāli. Jauniešu nodarbināšanai bija iespēja pieteikties arī uzņēmējiem. Esam saņēmuši vienu pieteikumu no biedrības "Darba un kultūras centrs Līdumnieki", kas vēlas piedāvāt darbu 4 skolēniem.
Pašvaldībā izveidotā komisija ir izvērtējusi saņemtās anketas un sarindojusi skolēnus pa pagastiem sekojoši:
Ciblas pagasts: 1.Karīna Čubreviča, 2.Leons Rivčs, 3.Diāna Jegorova, 4.Izabella Stelikova, 5.Vadims Šendo, 6.Linards Sadovskis.
Blontu pagasts: 1.Ketrīna Gadžili, 2.Raivis Rudzišs.
Pušmucovas pagasts: 1.Andis Rimicāns, 2.Roberts Dovgiallo.
Neviens skolēns vasaras darbam nav pieteicies Līdumnieku un Zvirgzdenes pagastos.
Pašvaldībā sadarbībā ar NVA strādās (pirmie rindas kārtībā) pa vienam bērnam no Blontiem un Pušmucovas un divi bērni no Ciblas. Pārējiem darbs tiks piedāvāts pie uzņēmēja, kas ir iesniedzis pieteikumu.

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)