Pušmucovā tiek ierīkots bērnu rotaļu laukums

Ceturtdiena, 01 jūnijs 2017 11:30

Ciblas novada pašvaldība ir uzsākusi apstiprinātā LEADER projekta "Bērnu rotaļu laukuma izveide Pušmucovas ciemā"realizāciju.
Projekts Nr. 16-01-AL34-A019.2201-000003 jāīsteno līdz 2017. gada 6. novembrim.Šī projekta attiecināmās izmaksas ir 14759,58 eiro. Projekta īstenošanas gadījumā Ciblas novada pašvaldība varēs saņemt publisko finansējumu 13283,60 eiro apmērā.
Šobrīd notiek teritorijas sagatavošana konstrukciju uzstādīšanai. Tiek vestas smiltis, un tās tiks izlīdzinātas, nodrošinot laukuma seguma izveidi. Ir pasūtītas konstrukcijas SIA „MK dizains” un notiek to izgatavošana.
Projekta ietvaros tiks ierīkots bērnu rotaļu laukums Pušmucovā pie daudzstāvu mājam nojauktās mājas vietā. Laukumā paredzēts uzstādīt šūpoles, rotaļu mājiņu, atsperšūpoles, smilškasti, balansieri, basketbola grozu mazajiem sportistiem, rotaļu pilsētiņu, virvju tuneli, kā arī solus bērniem un pieaugušajiem.
Projekts tiek īstenots, pateicoties Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014-2020. gadam apakšpasākumam “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.
Sagatavoja Ērika Bondarenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

20. jūlijā - Ciblas novada dziedošo un muzicējošo ģimeņu svētki

20. jūlijā - Pārgājiens no Līdumniekiem uz Zilezeru

15.-21. jūlijs - CIBLAS NOVADA SVĒTKI