1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Pašvaldība līdzfinansēs divus jaunus biznesa projektus

Piektdiena, 09 jūnijs 2017 12:23

PDF Drukāt E-pasts
Šonedēļ pašvaldībā tika izvērtēti divi pieteikumi, kas saņemti Jauno uzņēmēju biznesa ideju konkursā. Pašvaldības līdzfinansējumu šajā konkursā var saņemt Ciblas novadā reģistrēti mazie un vidējie uzņēmumi, tajā skaitā zemnieku saimniecības. Atbalsts piešķirts divām zemnieku saimniecībām, katrai pa 1500 eiro.
Līdz noteiktajam termiņam (5. jūnijam) pašvaldībā biznesa idejas pieteica divi zemnieku saimniecību (ZS) pārstāvji:
Zanda Trukšāne, ZS „Griezītes”. Projektā paredzēts iegādāties iekārtas un aprīkojumu mājputnu ganāmpulka atjaunošanai, labturības uzlabošanai un ražotās bioloģiskās putnkopības produkcijas kvalitātes nodrošināšanai, kā arī ilgtspējīgai putnkopības nozares attīstībai. Projekta kopsumma: 1548,55 eiro;
Pēteris Romanovskis, ZS „Kasparīši”. Projektā paredzēts attīstīt granulu ražošanas pakalpojumu (lopbarības vajadzībām, apkures vajadzībām). Projekta kopsumma – 2450 eiro.
Uzņēmēji savas idejas prezentēja pašvaldības komisijai, kas tika izveidota Jauno uzņēmēju biznesa ideju konkursa projektu izvērtēšanai. Tās sastāvā darbojās: Komisijas priekšsēdētājs Ēriks Astičs – Ciblas novada domes deputāts; Komisijas locekļi: Zinaīda Pavlova – pašvaldības budžeta ekonomiste, Agris Trukšāns – pašvaldības lauksaimniecības konsultants, Valdis Mitenbergs – Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centra komercdarbības speciālists, Aldis Tihovskis – Ciblas novada domes deputāts; Komisijas sekretāre (bez balsstiesībām): Mārīte Romanovska – pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja.
Abi projekti tika atbalstīti, abus komisija uzskatītja par labiem un piešķīra pašvaldības līdzfinansējumu: ZS „Griezītes” – 1500 eiro, ZS „Kasparīši” – 1500 eiro.
Komisija uzsvēra, ka tai ir tiesības apmeklēt saimniecību projekta īstenošanas laikā, kā arī turpmāko divu gadu laikā. Tai ir arī tiesības prasīt papildus dokumentus par projektu, lai pārliecinātos par finansējuma izlietojumu atbilstoši mērķiem.
Sagatavoja Ērika Bondarenko,
Ciblas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Afiša

23.06.2018 22.00 Līgošana Ciblas Kapukalna estrādē.

15.07.2018 15.00 Ciblas novada "Bērnības svētki". (Zvirgzdenē)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo