Uz pašvaldības ceļiem tiek mainītas caurtekas

Piektdiena, 16 jūnijs 2017 10:41

Vasara uz Ciblas novada pašvaldības ceļiem sākusies ar caurteku maiņu un arī jaunu caurteku ierīkošanu.
Jūnija pirmajā pusē trīs caurtekas nomainītas uz ceļiem Zvirgzdenes pagastā (Z4 Seļekova – Bierznīki – Lucmuiža un Z10 Ražanova – Zjuzi – Krīveņi). Bez tam jauna caurteka ierīkota uz ceļa P 16 Vornaiši - Šmati - Loči un nomainīta uz ceļa P 10 Ūdri - Masļenki.
19. jūnijā caurteku nomaiņa uzsākta uz diviem grants ceļiem Pušmucovas pagastā: P 5 Pušmucova - Poļaki un P 15 Poļaki - Snotivļi - Latiši.
Šo caurteku nomaiņu veic Ciblas novada pašvaldības Komunālā dienesta vīri.
Par trīs lielu caurteku nomaiņu pašvaldība ir noslēgumi līgumu ar SIA „Dald”, un līdz 30. jūlijam jānomaina lielās caurtekas uz ceļa Z 10 Ražanova - Zjuzi - Krīveņi un diviem ceļiem Ciblas pagastā: C 7 Mjaiši - Vacumnieki - Greči un C 8 Greči - Barisi - Skriņi.
Ciblas novada pašvaldība aicina autovadītājus uzmanīgi braukt pa minētajiem pašvaldības ceļiem un ievērot satiksmes ierobežojumus.
Informē Mārīte Romanovska, Ciblas novada pašvaldības Autoceļu uzraugs

25.11.2017 19.00 “MĪLESTĪBA – KRĀŠŅAIS ZIEDS“ (Ciblas TN)