Meklējam sakoptāko novada sētu

Pirmdiena, 19 jūnijs 2017 15:10

Ar mērķi motivēt novada iedzīvotājus sakopt savu darba un dzīves vietu, kā arī popularizēt laukus kā dzīves vietu labi sakārtotā vidē arī šogad pašvaldība rīko konkursu „Ciblas novada Sakoptākā sēta 2017”.
Konkursā aicināts piedalīties ikviens Ciblas novada māju īpašnieks, nomnieks vai apsaimniekotājs, kā arī uzņēmumi (IK, SIA, zemnieku saimniecības u.c.). Izņēmums – pašvaldības struktūrvienības un iestādes, kā arī pagājušā gada uzvarētāji.
Ir noteiktas šādas nominācijas:
  • Sakoptākā individuālā māja ciema teritorijā;
  • Sakoptākā lauku sēta;
  • Sakoptākais uzņēmums.
Pieteikšanās konkursam – līdz 4. jūlijam. Pieteikt konkursa dalībniekus var arī jebkurš līdzcilvēks, kas ir pamanījis kādai nominācijai cienīgu pretendentu, saskaņojot to ar īpašnieku.
Objektu vērtēšana dabā notiks no 5. līdz 6. jūlijam.
Vērtējot pieteiktos objektus, komisija ņems vērā vairākus kritērijus. Tiks vērtēts lauku sētas vai uzņēmuma teritorijas kopskats; mazās arhitektūras formas; zāliens, celiņi; augu kompozīcijas; ēkas; „īpašā odziņa”.
Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks Ciblas novada svētku noslēguma pasākumā – 2017. gada 8. jūlijā. Konkursa uzvarētāji tiks apbalvoti: visiem pirmo trīs vietu ieguvējiem tiks pasniegtas pašvaldības balvas.
Konkursa finansēšanas kopējais fonds – līdz 400 eiro.
Ērika Bondarenko, Ciblas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

25.11.2017 19.00 “MĪLESTĪBA – KRĀŠŅAIS ZIEDS“ (Ciblas TN)