Piektdien, 7.jūlijā, Pušmucovā atklāsim rotaļlaukumu

Piektdiena, 30 jūnijs 2017 11:29

Jau šo piektdien, 7. jūlijā, plkst. 10.00 Pušmucovā apmeklētājiem tiks atklāts bērnu rotaļu laukums. Tas atrodas starp daudzdzīvokļu mājām Mežmalas ielā.
Gaidām bērnus un viņu vecākus uz atklāšanas sarīkojumu piektdienas rītā!
Noslēgumam tuvojas projekts „Bērnu rotaļu laukuma izveide Pušmucovas ciemā”. Aizvadītajā nedēļā SIA „MK dizains” no Jēkabpils piegādāja rotaļu laukuma konstrukcijas: šūpoles, rotaļu mājiņu, atsperšūpoles, smilškasti, balansieri, basketbola grozu mazajiem sportistiem, rotaļu pilsētiņu, virvju tuneli, kā arī solus bērniem un pieaugušajiem. Spītējot lietainam laikam, „MK dizains” speciālisti uzstādīja konstrukcijas. Pagaidām laukums ir norobežots, lai konstrukcijas būtu droši nostiprinātas.
Lūdzam iedzīvotājus ļaut sacietēt cementam un neaiztikt iekārtas līdz lentes noņemšanai 7. jūlija rītā, lai šis laukumiņš nostāvētu daudzus gadus!
Līdz šim Pušmucovas ciematā, kur dzīvo daudzas ģimenes ar bērniem, nebija rotaļu laukuma.
Pašvaldības īstenotā LEADER projekta Bērnu rotaļu laukuma izveide Pušmucovas ciemā” attiecināmās izmaksas ir 14759,58 eiro. Projekta īstenošanas gadījumā Ciblas novada pašvaldība varēs saņemt publisko finansējumu 13283,60 eiro apmērā.
Projekts tiek īstenots, pateicoties Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014-2020. gadam apakšpasākumam “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.
Sagatavoja Ērika Bondarenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).