1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

„Ilža” dodas uz vasaras saulgriežu svētkiem Baltkrievijā

Ceturtdiena, 06 jūlijs 2017 12:00

PDF Drukāt E-pasts
Ciblas novada folkloras kopa „Ilža” piektdien, 7.jūlijā, dodas uz vasaras saulgriežu svētkiem Baltkrievijas Republikas Mogiļevas apgabala Aleksandrijā.
Latvijas Nacionālais kultūras centrs pavasarī saņēma Mogiļevas apgabala izpildkomitejas aicinājumu Latvijas amatniekiem un folkloras grupai 8. – 9. jūlijā piedalīties šajos vasaras saulgriežu svētkos. Un centrs piedāvāja „Ilžai” pārstāvēt Latviju starptautiskā līmenī, jo „Ilžas” saturiskais un mākslinieciskais sniegums ir tam atbilstošs.
Aleksandrijā svētkos „Kupalje” piedalīsies arī Baltkrievijas Republikas prezidents. Svētki tiks atklāti sestdien plkst. 14.00 ar gadatirgu, kurā būs dažādi amatnieku darinājumi, un arī ar radošo kolektīvu priekšnesumiem.
„Ilža” uz vasaras saulgriežu svētkiem Baltkrievijā dodas ar Ciblas novada pašvaldības atbalstu. Ir nodrošināts transports – pašvaldības autobuss un šoferi, ir nokārtotas braucienam nepieciešamās vīzas un citi dokumenti.
Mogiļevas apgabala izpildkomiteja nodrošinās naktsmītnes un ēdināšanu.
FOTO: Folkloras kopa "Ilža" uzstājas festivāla "Baltica" skatē.
Pēc snieguma tajā kolektīvs uzaicināts pārstāvēt Latviju starptautiskā līmenī.

Afiša

04.05.2018 19.00 koncerts "Šūpulī ierakstīts mūžs"

23.04.2018 16.00 Lekcija par reproduktīvās sistēmas veselību. (Pušmucovas TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo