1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

„Ilža” dodas uz vasaras saulgriežu svētkiem Baltkrievijā

Ceturtdiena, 06 jūlijs 2017 12:00

PDF Drukāt E-pasts
Ciblas novada folkloras kopa „Ilža” piektdien, 7.jūlijā, dodas uz vasaras saulgriežu svētkiem Baltkrievijas Republikas Mogiļevas apgabala Aleksandrijā.
Latvijas Nacionālais kultūras centrs pavasarī saņēma Mogiļevas apgabala izpildkomitejas aicinājumu Latvijas amatniekiem un folkloras grupai 8. – 9. jūlijā piedalīties šajos vasaras saulgriežu svētkos. Un centrs piedāvāja „Ilžai” pārstāvēt Latviju starptautiskā līmenī, jo „Ilžas” saturiskais un mākslinieciskais sniegums ir tam atbilstošs.
Aleksandrijā svētkos „Kupalje” piedalīsies arī Baltkrievijas Republikas prezidents. Svētki tiks atklāti sestdien plkst. 14.00 ar gadatirgu, kurā būs dažādi amatnieku darinājumi, un arī ar radošo kolektīvu priekšnesumiem.
„Ilža” uz vasaras saulgriežu svētkiem Baltkrievijā dodas ar Ciblas novada pašvaldības atbalstu. Ir nodrošināts transports – pašvaldības autobuss un šoferi, ir nokārtotas braucienam nepieciešamās vīzas un citi dokumenti.
Mogiļevas apgabala izpildkomiteja nodrošinās naktsmītnes un ēdināšanu.
FOTO: Folkloras kopa "Ilža" uzstājas festivāla "Baltica" skatē.
Pēc snieguma tajā kolektīvs uzaicināts pārstāvēt Latviju starptautiskā līmenī.

Afiša

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo