Par LR un KF vienošanos par pierobežas teritoriju iedzīvotāju savstarpējo braucienu vienkāršošanu pamatsarakstu atjaunošanu

Piektdiena, 07 jūlijs 2017 10:27

Saskaņā ar 2010.gada 20.decembra ,,Latvijas Republikas valdības un Krievijas Federācijas valdības vienošanās par Latvijas Republikas un Krievijas Federācijas pierobežas teritoriju iedzīvotāju savstarpējo braucienu vienkaršošanu", Krievijas ģenerālkonsuls Daugavpilī O.RIBAKOVS informē, ka Ciblas novada pašvaldības pamatsaraksti 06.07.2017.  tika iesniegti Krievijas Federācijas ģenerālkonsulātā Daugavpilī un no 10.07.2017. var uzsākt dokumentu (pase, viena fotogrāfija, medicīniskās apdrošināšanas polise, pamatojums iekļaušanai sarakstos) iesniegšanu atļaujas saņemšanai.

Minētos dokumentus ir iespējams iesniegt Vīzu centrā Daugavpilī, Rīgas ielā 69 vai Ludzas tūrisma aģentūrā, Baznīcas ielā 42, Ludzā.

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).