1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Pušmucovā atklāts bērnu rotaļu laukums

Piektdiena, 07 jūlijs 2017 12:46

PDF Drukāt E-pasts
Veiksmīgi noslēdzies projekts „Bērnu rotaļu laukuma izveide Pušmucovas ciemā”.
Šodien, 7. jūlijā, skanot mūzikai un apsveikuma runām, svinīgi tika atklāts jaunais bērnu rotaļu laukums Pušmucovas ciemā. Tas atrodas starp daudzdzīvokļu mājām Mežmalas ielā, ir ērti pieejams. Spriežot pēc atklāšanas laikā valdošās sajūsmas, tā būs iecienīta bērnu atpūtas vieta.
Par īpašu noskaņu laukuma atklāšanā parūpējās Pušmucovas pagasta pārvalde, gādājot nelielu cienastu bērniem – sulu un saldumus, un Pušmucovas Tautas nams, nodrošinot muzikālo fonu. Ļoti labi atklāšanā jutās Pepija (Elvīra Rimicāne), kas kopā ar bērniem iemēģināja visas rotaļlaukuma konstrukcijas: šūpoles, rotaļu mājiņu, atsperšūpoles, smilškasti, balansieri, basketbola grozu mazajiem sportistiem, rotaļu pilsētiņu, virvju tuneli.
Atklāšanas ceremonijā bija arī salūts! Gaisā pacēlās daudzi jo daudzi ziepju burbuļi.
Pasūtot konstrukcijas, ir domāts gan par mazuļiem, kuri tik tikko sāk spert pirmos soļus, gan par tīņiem, kam gribas kādas asākas izjūtas. Laukums noderēs arī sportisku iemaņu izkopšanai – lielākie puiši labprāt kavējās pie dinozaura, uz kura ierīkots basketbola grozs.
Ir jauki, ka laukuma malās izvietoti ērti soli ar atzveltnēm, kur bērnu rotaļu laikā var pasēdēt vecāki un vecvecāki.
Konstrukcijas ir gatavojis uzņēmums no Jēkabpils – SIA „MK dizains”. Tā darbinieki, vairākas lietainas dienas strādāja, uzstādot konstrukcijas. Pirms tam pašvaldības komunālā dienesta vīri nolīdzināja laukumu (pirms tam tika nojaukta veca māja), saveda smiltis.
Līdz šim Pušmucovas ciematā, kur dzīvo daudzas ģimenes ar bērniem, nebija rotaļu laukuma.
Pašvaldības īstenotā LEADER projekta Nr. 16-01-AL34-A019.2201-000003 Bērnu rotaļu laukuma izveide Pušmucovas ciemā” attiecināmās izmaksas ir 14759,58 eiro, Eiropas Savienības finansējums projektam ir 13283,60 eiro apmērā.
Projekts tiek īstenots, pateicoties Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014-2020. gadam apakšpasākumam “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.
Projekta vadītāja – Mārīte Romanovska, Ciblas novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja.
Ērika Bondarenko,
sabiedrisko attiecību speciāliste

Afiša

17.07.2018 16.00 Pudmales volejbola turnīrs (Lucmuiža)

18.07.2018 19.00 Strītbola turnīrs. (Cibla)

15-21. jūlijs Ciblas novada svētki 2018

19.07.2018 Veselības diena "Esi sportisks" (Ciblā)

21.07.2018 13.00 Ciblas novada kauss 2018 (Pušmucovā)

21.07.2018 19.00 Ciblas novada'svētku noslēguma koncerts (Blontu TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo