1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Noskaidrotas Ciblas novada sakoptākās sēta

Pirmdiena, 10 jūlijs 2017 07:28

PDF Drukāt E-pasts
Noslēdzies konkurss „Ciblas novada Sakoptākā sēta 2017”. Tajā tika vērtēti 9 objekti.
Nominācijā „Sakoptākā individuālā māja ciema teritorijā diplomus saņēma 3 māju saimnieki: par 1. vietu - mājas „Tūjas” saimnieki Ineta Abricka un Dainis Jezupovs no Ciblas pagasta (attēlā), 2. vietu - mājas „Zemītes” saimnieki Vilhelmīne un Artūrs Orlovski no Blontu pagasta; 3. vietu - mājas „Litijas” saimniece Bernadita Adijāne no Ciblas pagasta.
Nominācijā „Sakoptākā lauku sēta diplomus saņēma 4 māju saimnieki: par 1.vietu - mājas „Tīrumnieki” saimnieki Natālija un Antons Turlaji no Pušmucovas pagasta (attēlā); par 2.vietu mājas „Birztaliņas” saimnieki Vija un Ludvigs Karveļi no Zvirgzdenes pagasta; par 3.vietu mājas „Lejasbērzi” saimniece Valentīna Zbitkovska no Zvirgzdenes pagasta unmājas „Pavasari” saimnieki Jāzeps Ločmels un Nadežda Zaharko no Pušmucovas pagasta.
Šajās nominācijās godalgoto māju saimniekiem tika pasniegtas arī naudas balvas: par 1. vietu – 80 eiro, par 2. vietu – 50 eiro, par 3. vietu – 30 eiro apmērā.
Nominācijā „Sakoptākais uzņēmums diploms un 50 eiro liela naudas balva piešķirta IK „Pureņi 2” saimniecei Annai Matvejenko no Blontu pagasta.
Ārpus konkursa ar savu daiļi noformēto mazdārziņu piedalījās Zinaīda Donska no Felicianovas, viņa saņēma Veicināšanas balvu un pateicību par piedalīšanos.

Afiša

2.-3.06.2018 Brīdabas izrāžu festivāls "VEZUMS" (Ludza)

10.06.2018 10.00 Pludmales volejbols "Zeltiņi 2018"

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo