Deputāti

Aldis Tihovskis

Māris Trukšāns

Rudīte Valtere

Ciblas novada pašvaldībā 2017. gada vēlēšanās ievēlēti:
6 deputāti no saraksta „Zaļo un zemnieku savienība un LATGALES PARTIJA: Juris Dombrovskis, Sarmīte Leščinska, Aldis Tihovskis, Inese Birska, Ēriks Astičs, Rudīte Valtere;
2 deputāti no „Likteņdzirnas”: Aivars Rikums un Māris Trukšāns;
1 deputāts no „Savam novadam”: Aleksejs Ivanovs.
Domes priekšsēdētājs - Juris Dombrovskis.
Pieņemšanas laiks Blontos, pašvaldības administratīvajā centrā: otrdienās no plkst. 9.00 līdz 11.00, ceturtdienās no plkst. 13.00 līdz 16.00.
Domes priekšsēdētāja vietniece - Inese Birska.
Fotogrāfijā deputāti pēc 2017. gada 21. decembra sēdes (no kreisās):
1. rindā - Sarmīte Leščinska, Inese Birska, Rudīte Valtere,
2.rindā - Aivars Rikums, Ēriks Astičs, Juris Dombrovskis, Aldis Tihovskis, Aleksejs Ivanovs.
Nav klāt Māris Trukšāns.

Izmaiņas deputātu sastāvā: 2018. gada 26. jūnijā no deputāta pilnvarām atteicās Aleksejs Ivanovs, kurš 2017. gada pašvaldības vēlēšanās bija ievēlēts no saraksta „Savam novadam”. Viņa rakstisks iesniegums par pilnvaru nolikšanu tika izskatīts domes sēdē 28. jūnijā. Tika nolemts izbeigt Alekseja Ivanova deputāta pilnvaras pirms termiņa. Šajā sēdē Ciblas novada Vēlēšanu komisijai tika uzdots uzaicināt bijušā deputāta vietā stāties nākamo deputāta kandidātu no saraksta „Savam novadam”, kurš vēlēšanās ieguvis lielāko balsu skaitu. 3. jūlijā notikušajā Ciblas novada Vēlēšanu komisijas sēdē vienbalsīgi tika nolemts, ka deputāta Alekseja Ivanova vietā stājas nākamais deputāta kandidāts no saraksta „Savam novadam” – Renāte Mikaskina.

Tiks ieskandināts "Ilžas" jaunais mūzikas albums

6. aprīlī plkst.15.00 Ciblas Tautas namā tiks ieskandināts Ciblas folkloras kopas „Ilža” jaunais mūzikas albums „Ludzas igauņu dziesmas”, kurā iekļautas 18 dziesmas.

Ludzas igauņu dziesmas ir unikāla un maz zināma Latgales bagātīgās folkloras daļa. Folkloras kopa „Ilža” ir izveidojusi dziesmu programmu, piešķirot jaunu skanējumu Ludzas igauņu muzikālajam mantojumam.

Plašāka informācija par albuma tapšanu -

06.04.2019 13.00 "Satiec savu meistaru". (Ciblas TN)

06.04.2019 15.00 Folkloras kopas "ILŽA" mūzikas albūma ieskandināšana. (Ciblas TN)

01.07.2019 Ciblas vidusskola apkopo stāstus.(Ciblas vidusskola)