SOCIĀLĀ DIENESTA INFORMĀCIJA par pabalstiem pirms mācību gada sākuma

Otrdiena, 08 augusts 2017 08:24

Vēl šajās dienās mūsu novada daudzbērnu ģimenes, kuras audzina 3 un vairāk bērnus, var pieteikties īpašam Ciblas novada pašvaldības pabalstam, kas no 16. augusta tiks izmaksāts par bērniem, kuri mācās vispārizglītojošās skolās no 1. klases līdz 12. klasei (ieskaitot).

Pabalsta apmērs – 50 EUR par katru bērnu. Pabalsts tiek piešķirts bez personas ienākumu un materiālā stāvokļa izvērtēšanas uz pieprasītāja iesnieguma pamata vienu reizi gadā pirms mācību gada sākuma.

Lai saņemtu šo pašvaldības pabalstu, lūdzam ar iesniegumiem un bērnu dzimšanas apliecību kopijām griezties pie sociālajiem darbiniekiem pagastos.

Savukārt bērniem no ģimenēm, kam ir trūcīgās ģimenes statuss, caur Sarkano krustu ir sarūpētas skolas somas un mācību piederumi.

Arī tos var saņemt pie pagastu sociālajiem darbiniekiem.

27.09.2018 18.00 Saruna ar Anželiku Jurševicu

29.09.2018 XV Tautas muzikantu saiets (Pušmucovas TN)

TOPOŠO VECĀKU SKOLA (Pušmucovas TN)

VINGROŠANAS NODARBĪBAS GRŪTNIECĒM (Pušmucovas TN)