Nikodema Rancāna konkurss izcyluokajim Latgolys regiona pedagogim

Ceturtdiena, 24 augusts 2017 09:10

Izsludynuots Nikodema Rancāna konkurss izcyluokajim Latgolys regiona školuotuojim.

N. Rancāna konkursa bolvu ir īdybynuojuse Latgalīšu kulturys bīdreiba (LKB), a konkursa reikuošonu atbolsta Kulturys ministreja Latvejis symtgadis programā, realizej Rēzeknis Tehnologeju akademeja (RTA) sadarbeibā ar LKB i Latgolys pošvaļdeibom.

Pyrmais konkursa nūslāgums nūtyka Rēzeknis Tehnologeju akademejā, ūtrais – Ludzys Tautys nomā.

Konkursam var pīteikt pedagogus četruos nominacejuos: 1) par latgalīšu volūdys, kulturys viesturis, nūvodvuiceibys populariziešonu i īvīsšonu vuiceibu voi studeju vidē, 2) par inovativu metodikys lītuojumu apvuiceibys procesā, 3) par myusdīneigu un rodūšu pīeju školānu dorba tykuma audzynuošonai un omotu apvuiceibai, 4) par veiksmeigu pedagoga debeju (na vairuok kai pedagogim ar 3 godu darba stažu).

Aizpiļdeitys dasacejumu anketys ir gaideitys da 12. septembram ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ).

Anketys - nūlykumā.

Nūslāguma pasuokums nūtiks Viļānūs 24. septembrī.

Aicynojam suokt vuiceibu godu ar breineigu nūtykumu Viļānūs, sasateikūt N. Rancāna konkursa nūslāguma pasuokumā Viļānūs.

Vaira informacejis var meklēt RTA i LKB sātys lopuos konkursa nūlykumūs.

Ilga Šuplinska, konkursa koordinatore

27.09.2018 18.00 Saruna ar Anželiku Jurševicu

29.09.2018 XV Tautas muzikantu saiets (Pušmucovas TN)

TOPOŠO VECĀKU SKOLA (Pušmucovas TN)