1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Uz laiku slēgti daži pašvaldības ceļi

Piektdiena, 25 augusts 2017 08:48

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 25 augusts 2017 11:52

PDF Drukāt E-pasts

Ceturtdienas spēcīgās lietavas pabojāja Ciblas novada pašvaldības ceļus, radušies izskalojumi. Dažus ceļu posmus nācās slēgt satiksmei.

Uz laiku slēgti šādi pašvaldības ceļi: Zvirgzdenes pagastā ceļš Z 8 Lauči – Biņova, jo daļa no tā ir pārplūdusi – Rītupe izgāja no krastiem, Pušmucovas pagastā – ceļš P 16 Vornaiši – Šmati - Loči un P 15 Poļaki - Snotivļi - Latiši.

Mārīte Romanovska, Ciblas novada pašvaldības autoceļu uzraugs, par šī brīža situāciju: Pušmucovas pagastā daļa P-16 ceļa noskalota, P-15 ceļš slēgts, jo pārrauts dambis, bija ceļa P-4 (Vacumnieki – Steponi – Šaraki – Mežernieki) pārrāvums 2 vietās, tas jau likvidēts; Blontu pagastā ceļš B-3 (Blonti – Cibuļi - Žogorova) pārrauts, noskalots, to jau ber ciet; Zvirzgdenes pagastā ceļš Z-8 slēgts, tam vēl tek pāri ūdens; Ciblas pagastā ceļš C-23 (Berjozovka - Bārtuļi) appludināts, jo Ludzas upē cēlies līmenis, bet jau sāk kristies.
Prioritāri bojājumi tiks novērsti tur, kur iedzīvotāji netiek līdz mājām, tad pārējais. Un mazie izskalojumi un to sekas tiks novērsti vēlāk. Daudzās vietās uz pašvaldības ceļiem vēl tek ūdens, un tāpēc šobrīd darbus nevar veikt. Aicinām iedzīvotājus ziņot par izskalojumiem u.tml. problēmām. Un visus lūdzam būt iecietīgiem šajā situācijā!

SLĒGTI valsts autoceļi! AUTOBUSU REISOS iespējamas izmaiņas!

VSA „Latvijas Valsts ceļi” informē, ka sakarā ar plūdiem ir slēgta satiksme uz vairākiem valsts autoceļiem.

Informācija par applūdušajiem vai izskalotajiem autoceļiem - LVC Satiksmes informācijas centrā pa bezmaksas diennakts tālruni 80005555, informēt par kritisku situāciju var pa e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai LVC Twitter un Facebook kontos.

Sakarā ar plūdiem ir slēgta satiksme uz vairākiem valsts reģionālajiem autoceļiem. Kopumā spēcīgo lietavu dēļ Latgalē satiksmei patlaban ir slēgti deviņi valsts vietējās nozīmes autoceļi un divi valsts reģionālie autoceļi: Viļaka – Kārsava (P45) pie Pazlaugas (37. km) un Ilūkste (Virsaiši) —Bebrene—Birži (P72) pie Kaldabruņas (26,6.km). Slēgtie vietējie valsts autoceļi: Tilža – Baltinava (V460)  pie Baltinavas (18,8. km); Upītes – Demerova (V478)  pie Demerovas (6,7. km); Rogovka – Mežvidi  (V499)  pie Rogovkas (2. km); Rogovka – Mežvidi (V499) pie Bliseniem (5. km); Višķi – Grāveri (V676) pie Ambeļiem (7,4. km); Bozova – Kaskāni (V504) pie Bozovas (1,1. km); Verēmi – Rogovka (V593) pie Čudarāniem (9. km).

Joprojām ir slēgta satiksme valsts galvenais autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi) (A13) posmā no Kārsavas līdz Rēzeknei. Satiksme novirzīta pa reģionālo autoceļu Kārsava – Ludza – Ezernieki (P49) un šoseju Jēkabpils – Rēzekne – Ludza –  Krievijas robeža (A12). Izmantojot šo apbraucamo ceļu, ir jārēķinās, ka starp Rēzekni un Ludzu notiek remontdarbi un satiksmi tur regulē astoņi luksofori.

Ņemot vērā, ka daudzviet Latgalē lietavu dēļ ir applūduši un neizbraucami autoceļi, uz nenoteiktu laiku atsevišu maršrutu reisi vai to posmi netiks izpildīti, vairāki reisi tiks novirzīti pa apvedceļu, kā arī sabiedriskā transporta kustība var kavēties. Par to informē valsts SIA Autotransporta direkcija. Kopumā izmaiņas varētu skart 16 maršrutus, ko apkalpo SIA Norma-A, Daugavpils autobusu parks, Ludzas autotransporta uzņēmums, Balvu autotransports, AS Rēzeknes autobusu parks, Nordeka un CATA. Papildu informācija par maršrutiem, kas nav izbraucami vai kuros reisu izpilde var kavēties, pieejama šeit.

Informāciju apkopoja Ērika Bondarenko,

Ciblas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Afiša

25.12.2018 15.00 Ziemassvētku koncerts (Ciblas TN)

29.12.2018 21.00 Svētku balle ar grupu "Rauši" (Ciblas TN)

28.12.2018 11.00 Ziemassvētku eglīte Blontu pagasta pirmskolas bērniem

21.12.2018 15.00 Ziemassvētku eglīte Pušmucovas pagasta pirmskolas bērniem

25.12.2018 21.00 Ziemassvētku balle (Pušmucovas TN)

30.12.2018 20.00 Gada noslēguma balle (Blontu TN)

27.12.2016 11.00 florbola turnīrs (SK Felicianovā)

Tradicionāli decembra nogalē tiek rīkots Ciblas novada atklātais florbola turnīrs. Šogad tas ar nosaukumu „Jaungada kauss 2018” notiks 27. decembrī pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā.

Aicinātas pieteikties komandas, kurās ir līdz 7 spēlētājiem. Starp tiem var būt 2 otrās līgas sportisti.

Pielikumā – turnīra Nolikums ar Pieteikuma anketu, kuru jāaizpilda un jāsūta uz e-pastu: aldons777@inbox.lv

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo