1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Tiek apkopota informācija par postījumiem (papildināta)

Piektdiena, 25 augusts 2017 14:44

PDF Drukāt E-pasts

Ciblas novada pašvaldība apkopo informāciju par postījumiem, ko spēcīgās lietavas nodarījušas tās teritorijā esošajiem ceļiem un citai infrastruktūrai. Novada vadība un pagastu pārvaldes steidzami cenšas apzināt visus zaudējumus, jo pirmdien, 28. augustā, ziņas par zaudējumu apmēru jāiesniedz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM).

Ciblas novada pašvaldības vadība aicina uzņēmējus (zemnieku saimniecības, SIA un IU) līdz 28. augusta plkst. 12.00 apkopot un iesniegt pagastu pārvaldēs informāciju par visiem nokrišņu radītajiem postījumiem, kuri klasificējami kā neparedzētie gadījumi. Tas nepieciešams, lai grieztos VARAM finansējuma neparedzētiem gadījumiem saņemšanai (http://www.varam.gov.lv/lat/darbibas_veidi/pasv/neparedz_gad/).

 

Informācija par pašvaldības publiskajai infrastruktūrai (autoceļiem, ūdensvadiem, ēkām u.c.) VARAM iesniegta jau šodien, 25. augustā.

Pielikumā - iespējams iesniegšanai pagastu pārvaldēs aizpildīt veidlapu, ko izstrādāja VARAM privātā sektora zaudējumu apzināšanai (Lietavu radītie zaudējumi_augusts 2017 II)

Aizpildītu veidlapu var sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu (izpilddirektorei Inārai Sprudzānei).

Afiša

27.09.2018 18.00 Saruna ar Anželiku Jurševicu

29.09.2018 XV Tautas muzikantu saiets (Pušmucovas TN)

TOPOŠO VECĀKU SKOLA (Pušmucovas TN)

VINGROŠANAS NODARBĪBAS GRŪTNIECĒM (Pušmucovas TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo