1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Futbola dienas turnīrā Felicianovā – 9 komandas

Pirmdiena, 02 oktobris 2017 05:41

PDF Drukāt E-pasts

Katru gadu Latvijā notiek Futbola nedēļa (šogad - no 23. līdz 30. septembrim).

Ciblas novadā Futbola dienu rīkojam jau vairākus gadus pēc kārtas. Un šogad 30. septembrī Felicianovas Sporta kompleksā to organizēja Ciblas jauniešu centrs ''IMPULSS'', biedrība ''STRAUTS'', Ciblas vidusskolas sporta skolotāja Ilga Stepanova, Ciblas novada sporta organizatore Ineta Miklucāne ar Ciblas pašvaldības lielu atbalstu.

Uz sacensībām ''Futbola diena - 2017'' telpu futbolā ieradās deviņas komandas no pieciem novadiem (Ludzas, Rēzeknes, Zilupes, Kārsavas un Ciblas). Sacensības atklāja un visas komandas apsveica ar Futbola svētkiem Ciblas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Juris Dombrovskis. Sacensības sākās plkst. 11:00 un beidzās tikai plkst. 19:00. Godalgotās pirmās 3 vietas izcīnījušās komandas tika apbalvotas ar kausu, diplomiem un medaļām, kā arī pirmās vietas ieguvušā komanda sev līdzi aizveda ceļojošo kausu.

1. vieta – Līdumnieku komanda (Ēriks Pavlovs, Mārtiņš Pavlovs, Genādijs Pavlovs, Raivis Kozlovskis, Artis Reiniks, Austris Kilups, Kristaps Tereško, Romāns Borodkins).
2. vieta – Ciblas kom. "Strauts" (Mārtiņš Laizāns, Andris Duncāns, Egīls Jegorovs, Ēriks Bimbirulis, Iļja Maksimovs, Normunds Birskis, Renārs Romanovs).
3. vieta – Ludzas kom. "Zveri".
4. vieta – Pušmucovas kom. (Dainis Teicāns, Lenards Laganovskis, Rinalds Bulinskis, Arvis Šmats, Maksims Kairovs, Kristiāns Punculis).
5. vieta – Rēzeknes kom. "RTA".
6.vieta – Zilupes kom.
7.vieta – Kārsavas kom.
8.vieta – Istalsnas kom.
9.vieta – Ludzas kom. "FC Ludza"
Sportistiem tika pasniegtas nominācijas. Nominācijā „Vērtīgākais spēlētājs” balva tika pasniegta Pušmucovas komandas vārtsargam Maksimam Kairovam, kurš komandu glāba ļoti sarežģītās situācijās un arī nopelnīja līdzjutēju aplausus. Nominācijā „Rezultatīvākais spēlētājs” balva tika pasniegta Līdumnieku komandas uzbrucējam Mārtiņam Pavlovam, kurš pretinieku vārtos iesita 13 golus. Nominācijā  „Labākais vārtsargs” balva tika pasniegta Līdumnieku komandas vārtsargam Kristapam Tereško, kurš atvairīja daudz vārtu apdraudēšanas brīžus un ielaida tikai 6 golus sešās spēlēs.
Paldies visām komandām un līdzjutējiem, kuri atrada brīvu laiku un piedalījās Ciblas novada Futbola svētku dienā "Futbola diena - 2017" Ciblas novadā. Uz tikšanos Futbola dienā - 2018. Komandām (izņemot Līdumnieku kom.) vajag patrenēties, jo ceļojošam kausam ir jāceļo.

Futbola dienas misija ir nodemonstrēt sabiedrībai, ka futbols ir ikvienam piemērota un brīvi pieejama spēle, kuru katrs var mīlēt pa savam - spēlējot to savā pagalmā, uz ielas, tuvākajā sporta laukumā, pļavā, sporta zālē vai jebkur citur. Futbola diena piedāvā šī sporta veida draugiem piedalīties futbola svētku svinēšanā, organizējot savus pasākumus un kļūstot par futbola vēstnešiem uz savas ielas, savā pilsētā, rajonā, skolā vai darba vietā. Pasākumiem, kurus jebkurš interesents var organizēt Futbola dienas ietvaros, nav ierobežojumu. Tie var būt futbola turnīri, spēles, ballītes ar futbola tematiku, īpašas futbolam veltītas sporta stundas skolās vai jebkāds cits izdomas pilns pasākums, kas iederas futbola plašajā dažādībā.
Ciblas novada jaunatnes lietu speciālists Aldis Tihovskis

Afiša

27.09.2018 18.00 Saruna ar Anželiku Jurševicu

29.09.2018 XV Tautas muzikantu saiets (Pušmucovas TN)

TOPOŠO VECĀKU SKOLA (Pušmucovas TN)

VINGROŠANAS NODARBĪBAS GRŪTNIECĒM (Pušmucovas TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo