Jaunsargi cīnās volejbola laukumā

Otrdiena, 03 oktobris 2017 14:22

Šogad 21. septembrī Ciblas novadā jau otro reizi sabrauc kaimiņu novada jaunsargi, lai uzspēlētu volejbolu. Šoreiz volejbola sacensībās ''Rudens bumba - 2017'' piedalījās piecas komandas no Tilžas, Rugājiem, Baltinavas, Ludzas un Kārsavas.

Pirmajā tikšanās reizē sacensības notika Ciblas peintbola teritorijas pludmales volejbola laukumos. Bet šoreiz, lai neriskēt ar laika apstākļiem, sacensības rīkojām Ciblas novada pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā. Daudzi jaunieši pauda sajūsmu par sporta kompleksu un ar mazu skaudību izbaudīja sportošanai ārkārtīgi piemērotos apstākļus.
I vietas kauss, diplomi un medaļas aizbrauca ar Baltinavas jaunsargiem. II vietu izcīnīja Tilžas jaunsargu komanda, III vietu – Rugāju jaunsargi, IV – Ludzas jaunsargi, bet V vieta negaidīti palika Kārsavas jaunsargu komandai.
Nākamgad, pavasara pusē, jau esam ieplānojuši atkal tikties Felicianovas SK, lai uzspēlētu futbolu. Gaidīsim visas šīs jaunsargu komandas un arī citas.

Paldies Ciblas novada pašvaldībai, jaunsargu instruktoriem un, protams, Ciblas novada sporta organizatorei Inetai Miklucānei par sadarbību.

Aldis Tihovskis, Ciblas novada jaunatnes lietu speciālists

Svecīšu vakari (Ciblas un Līdumnieku pagasta kapsētās)