1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Jaunsargi cīnās volejbola laukumā

Otrdiena, 03 oktobris 2017 14:22

PDF Drukāt E-pasts

Šogad 21. septembrī Ciblas novadā jau otro reizi sabrauc kaimiņu novada jaunsargi, lai uzspēlētu volejbolu. Šoreiz volejbola sacensībās ''Rudens bumba - 2017'' piedalījās piecas komandas no Tilžas, Rugājiem, Baltinavas, Ludzas un Kārsavas.

Pirmajā tikšanās reizē sacensības notika Ciblas peintbola teritorijas pludmales volejbola laukumos. Bet šoreiz, lai neriskēt ar laika apstākļiem, sacensības rīkojām Ciblas novada pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā. Daudzi jaunieši pauda sajūsmu par sporta kompleksu un ar mazu skaudību izbaudīja sportošanai ārkārtīgi piemērotos apstākļus.
I vietas kauss, diplomi un medaļas aizbrauca ar Baltinavas jaunsargiem. II vietu izcīnīja Tilžas jaunsargu komanda, III vietu – Rugāju jaunsargi, IV – Ludzas jaunsargi, bet V vieta negaidīti palika Kārsavas jaunsargu komandai.
Nākamgad, pavasara pusē, jau esam ieplānojuši atkal tikties Felicianovas SK, lai uzspēlētu futbolu. Gaidīsim visas šīs jaunsargu komandas un arī citas.

Paldies Ciblas novada pašvaldībai, jaunsargu instruktoriem un, protams, Ciblas novada sporta organizatorei Inetai Miklucānei par sadarbību.

Aldis Tihovskis, Ciblas novada jaunatnes lietu speciālists

Afiša

20. jūlijā - Ciblas novada dziedošo un muzicējošo ģimeņu svētki

20. jūlijā - Pārgājiens no Līdumniekiem uz Zilezeru

15.-21. jūlijs - CIBLAS NOVADA SVĒTKI

21. jūlijā - Zirgu rikšošanas sacensības "Ciblas novada kauss 2018"

21.07.2018 19.00 Ciblas novadasvētku noslēguma koncerts (Blontu TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo