Jaunsargi cīnās volejbola laukumā

Otrdiena, 03 oktobris 2017 14:22

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 03 oktobris 2017 14:29

Šogad 21. septembrī Ciblas novadā jau otro reizi sabrauc kaimiņu novada jaunsargi, lai uzspēlētu volejbolu. Šoreiz volejbola sacensībās ''Rudens bumba - 2017'' piedalījās piecas komandas no Tilžas, Rugājiem, Baltinavas, Ludzas un Kārsavas.

Pirmajā tikšanās reizē sacensības notika Ciblas peintbola teritorijas pludmales volejbola laukumos. Bet šoreiz, lai neriskēt ar laika apstākļiem, sacensības rīkojām Ciblas novada pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā. Daudzi jaunieši pauda sajūsmu par sporta kompleksu un ar mazu skaudību izbaudīja sportošanai ārkārtīgi piemērotos apstākļus.
I vietas kauss, diplomi un medaļas aizbrauca ar Baltinavas jaunsargiem. II vietu izcīnīja Tilžas jaunsargu komanda, III vietu – Rugāju jaunsargi, IV – Ludzas jaunsargi, bet V vieta negaidīti palika Kārsavas jaunsargu komandai.
Nākamgad, pavasara pusē, jau esam ieplānojuši atkal tikties Felicianovas SK, lai uzspēlētu futbolu. Gaidīsim visas šīs jaunsargu komandas un arī citas.

Paldies Ciblas novada pašvaldībai, jaunsargu instruktoriem un, protams, Ciblas novada sporta organizatorei Inetai Miklucānei par sadarbību.

Aldis Tihovskis, Ciblas novada jaunatnes lietu speciālists

10.12.2018 Brīvs no atkarībām (Ciblas vidusskolā)

27.12.2016 11.00 florbola turnīrs (SK Felicianovā)

Tradicionāli decembra nogalē tiek rīkots Ciblas novada atklātais florbola turnīrs. Šogad tas ar nosaukumu „Jaungada kauss 2018” notiks 27. decembrī pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā.

Aicinātas pieteikties komandas, kurās ir līdz 7 spēlētājiem. Starp tiem var būt 2 otrās līgas sportisti.

Pielikumā – turnīra Nolikums ar Pieteikuma anketu, kuru jāaizpilda un jāsūta uz e-pastu: aldons777@inbox.lv