1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Senioru dienā valdīja prieks

Ceturtdiena, 12 oktobris 2017 08:17

PDF Drukāt E-pasts

7. oktobrī Ciblas Tautas namā no visiem novada pagastiem sabrauca un sanāca daudzi jo daudzi seniori – mūsu novada cienījamākie ļaudis. Ir daudz ko no šīs paaudzes cilvēkiem mācīties. Un viena no šīm lietām – prasme svinēt svētkus. Skaisti tērpi, labs noskaņojums, gatavība iesaistīties dejās un rotaļās… Šāda publika ir katra svētku organizatora sapnis.

Senioru svētki Ciblas Tautas namā aizritēja ārkārtīgi jaukā noskaņā. Bija svinīgas uzrunas un jauks koncerts, bija loterija un dejas. Skanēja arī dzeja.

Sarīkojums sākās ar skanīgajām folkloras kopas “Ilža” dziesmām – gan smeldzīgajām par jaunību, gan jautrajām.

Pēc šī ievada katra pagasta ļaudis tika aicināti zāles centrā, un pagasta sociālās darbinieces vai pārvaldes vadītāji iepazīstināja svētku viesus ar katru cilvēku. Un katram tika pasniegts ziedu pušķis no dārzos un mežos augošiem ziediem un zaļumiem.

Ļoti aizkustinoši bija priekšnesumi, ko senioriem veltīja Ciblas pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi. Viņi dziedāja ansamblī un solo. Viņi pasniedza ziedus un cienāja ar āboliem. Viņi gāja rotaļā un aicināja līdzi arī vecāko paaudzi.

Svētkus ar dejām kuplināja kolektīva “EversS” dāmas, kuras aicināja arī seniorus iesaistīties pašdarbības kolektīvos.

Pārsteidzoša bija Līdumnieku pagasta pašdarbnieku izrāde par Latgales banku “Cyta dela”. Īso skeču ļoti veiksmīgi iestudējusi vietējās bibliotēkas vadītāja Irēna Pavlova. Tuvojoties izrādes kulminācijai, Tautas nama zālē iestājās klusums – cilvēki, elpu aizturējuši, gaidīja, ar ko gan beigsies derības. Un smiekli nerimās…

Jau ar pirmajiem deju mūzikas akordiem zālē iznāca vairāki pāri. Un dejas varēja sākties. Spēlēja un dziedāja Valdis Naglis.

Jā, skaista ir jaunība… un nenāks tā… Bet arī atvasara ir skaista ar savu rāmo un krāšņo daili. Ciblas novada vecākā paaudze ir izdzīvojusi skaistus gadus – pilnvērtīgu darba mūžu, valsts atdzimšanu. Skaidrs, gribētos lielākas pensijas un labāku medicīnisko aprūpi, bet … Senioru dienas pasākumā par to nebija runu. Skanēja mūzika un valdīja prieks.

Senioru dienas pasākumu organizēja Ciblas Tautas nama vadītāja Sandra Beļavska, sadarbojoties ar novada Sociālā dienesta darbiniecēm.

Ērika Bondarenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

Fotogrāfijas skatāmas šeit: https://failiem.lv/u/ce8c7cng

Afiša

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo