200 eiro līdzfinansējums – Likteņdārza veidošanai

Otrdiena, 31 oktobris 2017 10:11

Izskatot Kokneses fonda lūgumu, Ciblas novada pašvaldības domes sēdē š.g. 25. oktobrī nolemts piešķirt no Ciblas novada pašvaldības budžeta 200 eiro lielu līdzfinansējumu Likteņdārza Lielā kalna uzbēršanai.

2015. gadā uzsākts uzbērt 12,5 metru augstu kalnu, kam nepieciešams 169 160 m3 dažādas struktūras grunts. Lai sagādātu atlikušo grunts daudzumu, šogad Latvijas Pašvaldību savienības kongresā Kokneses fonds vērsās pie Latvijas pašvaldībām ar aicinājumu piedalīties materiāla sagādē, atvedot vismaz vienu kravu (14 m3) jebkuras grunts. Jau vairāk nekā trešā daļa pašvaldību ir atbalstījušas šo iniciatīvu un devušas savu ieguldījumu Likteņdārza īstenošanā.

Tā kā Ciblas novada pašvaldība atrodas tālu no Likteņdārza, nolemts līdzfinansējumu šīs vienas grants kravas atvešanai ieskaitīt Kokneses fonda norēķinu kontā, lai fonda pats varētu organizēt un nodrošināt materiāla atvešanu, par kuru vēlāk iesniegtu attiecīgu atskaiti pašvaldībai.

Katra atvestā materiāla krava tiek reģistrēta un norādīta Likteņdārza mājas lapā www.liktendarzs.lv, pašvaldību nosaukumi tiek atspoguļoti uz plāksnītēm pie Lielā kalna un Likteņdārza daudzfunkcionālajā ēkā. Pašvaldības saņems arī „Kokneses fonda" Padomes parakstītu sertifikātu par ieguldījumu Likteņdārza īstenošanā.

Gadumijas balles Ciblas novadā

Vingrošanas nodarbības grūtniecēm