1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Tautas tērpi – deviņiem novada amatierkolektīviem

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 28 novembris 2018 10:21

PDF Drukāt E-pasts

Ciblas novada pašvaldība veiksmīgi īstenojusi LEADER projektu Nr. 16-01-AL34-A019.2201-000002 „Tērpu iegāde Ciblas novada amatierkolektīviem”.

Šī projekta attiecināmās izmaksas ir 38430,58 eiro. Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējums – 34587,50 eiro apmērā, pašvaldības līdzfinansējums 10 % jeb 3843,08 eiro.

Projekta ietvaros tika pagatavoti tērpu komplekti deviņiem novada amatierkolektīviem: Zvirgzdenes kapelai, folkloras kopai „Saime”, etnogrāfiskajam ansamblim „Olūti”, jauniešu deju kolektīvam „Māra”, sieviešu deju kopai „Kaprīzes”, deju kopai „EversS”, bērnu deju kolektīvam „Kamolītis”, Blontu folkloras kopai „Madara”, Pušmucovas bērnu deju kolektīvam.

Kopējais vienību skaits ir mērāms simtos, kolektīviem pašūti svārki, blūzes, vestes, priekšauti, bikses, darinātas kurpes, cakotas zeķes un villaines, kā arī saktas un vainadziņi, cepures un nadzenes.

Tērpus izgatavoja SIA „Musturi”.

Ciblas novada pašvaldība š.g. 12. oktobrī iesniedza maksājuma pieprasījumu Lauku atbalsta dienestam. LAD izvērtē visus iesniegtos projekta dokumentus, pārbauda visu tērpu esamību un tad akceptē Maksājuma pieprasījumu, un ieskaita pašvaldības kontā līdzfinansējumu.

Sagatavoja Ērika Bondarenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams EK tīmekļa vietnē.

ttps://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020_lv

Afiša

02.02.2019 Zemledus makšķernieku sacensības "BĻITKA 2019" (Kurjanovas ezers)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo