Ciblas bibliotēka nodod makulatūru

Ceturtdiena, 09 novembris 2017 15:29

Ciblas bibliotēka piedalījās SIA „Līgatnes papīrs” rīkotajā makulatūras savākšanas akcijā, nododot makulatūru otrreizējai pārstrādei. Tā ir iespēja bibliotēkām, muzejiem un arhīviem no visas Latvijas, bez maksas nodot uzkrāto makulatūru – no aprites izņemtās grāmatas, periodikas izdevumus, izlietoto biroja papīru, avīzes, bukletus un cita veida makulatūru. Minimālais nodošanas makulatūras apjoms, lai SIA „ Līgatnes papīrs” kurjers ierastos pēc makulatūras, bija 600 kg.

9. novembrī bibliotēka SIA „Līgatnes papīrs” kurjeram nodeva savāktos 1136.75 kg makulatūras. Savākt nepieciešamo daudzumu un vēl ar uzviju, palīdzēja atsaucīgi vietējie iedzīvotāji un bibliotēkas lasītāji.

Liels paldies Matildei Saliniecei, Anatolijam Spurslānam, Astrīdai Kozlovskai, Evijai Karaševskai, Zinaīdai un Jānim Buļiem, Olgai Abramānei, Ritai un Jurim Dumrovskiem.

Paldies Ciblas pagasta pārvaldniekam Miervaldim Trukšānam par palīgu noorganizēšanu makulatūras iekraušanai. Tie bija Pēteris Leščinskis un Juris Viganovskis.

Ciblas bibliotēkas vadītāja Rita Trukšāne

Gadumijas balles Ciblas novadā