1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Sagatavoti jauni pašvaldības dzīvokļu īres līgumi

Piektdiena, 10 novembris 2017 10:53

PDF Drukāt E-pasts

Ciblas novada pašvaldība organizē pašvaldības dzīvojamo telpu īres līgumu un līgumu par komunālajiem pakalpojumiem pārslēgšanu. Personas, kas īrē no pašvaldības dzīvokļus, tiek aicinātas ierasties pagastu pārvaldēs, lai parakstītu jaunos līgumus.

Šajos jaunajos līgumos nav mainīti nosacījumi par cenām un maksāšanas kārtību, bet veiktas nepieciešamās juridiskās izmaiņas, lai tie atbilstu likumu un Ministru kabineta noteikumu aktuālajām prasībām. Kā zināms, dzīvokļu īres līgumi un līgumi par komunālajiem pakalpojumiem ar Ciblas novada iedzīvotājiem slēgti pirms daudziem gadiem, tie ir juridiski novecojuši.

Pašvaldība aicina personas, kas īrē dzīvokļus, līdz 2017. gada 15. decembrim griezties pagastu pārvaldēs un parakstīt jaunos līgumus.

Ja tas nebūs izdarīts, pašvaldība lems par parādu piedziņu un iepriekšējo līgumu laušanu. Personas, kas īrē dzīvokļus un nenorēķinās par tiem savlaicīgi, var zaudēt īres tiesības.

 

Pašvaldība cer ar šo procesu sakārtot dzīvokļu saimniecību. Diemžēl ir daudzi īrnieki, kuri gadu gadiem ir krājuši parādus par pašvaldības dzīvokļu īri un komunālajiem pakalpojumiem. Viņi arī neizmanto tiem izīrētos dzīvokļus, nav atrodami dzīvesvietās un uz maksāšanas paziņojumiem nereaģē.

Sagatavoja Ērika Bondarenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

Afiša

20. jūlijā - Ciblas novada dziedošo un muzicējošo ģimeņu svētki

20. jūlijā - Pārgājiens no Līdumniekiem uz Zilezeru

15.-21. jūlijs - CIBLAS NOVADA SVĒTKI

21. jūlijā - Zirgu rikšošanas sacensības "Ciblas novada kauss 2018"

21.07.2018 19.00 Ciblas novadasvētku noslēguma koncerts (Blontu TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo