Sagatavoti jauni pašvaldības dzīvokļu īres līgumi

Piektdiena, 10 novembris 2017 10:53

Ciblas novada pašvaldība organizē pašvaldības dzīvojamo telpu īres līgumu un līgumu par komunālajiem pakalpojumiem pārslēgšanu. Personas, kas īrē no pašvaldības dzīvokļus, tiek aicinātas ierasties pagastu pārvaldēs, lai parakstītu jaunos līgumus.

Šajos jaunajos līgumos nav mainīti nosacījumi par cenām un maksāšanas kārtību, bet veiktas nepieciešamās juridiskās izmaiņas, lai tie atbilstu likumu un Ministru kabineta noteikumu aktuālajām prasībām. Kā zināms, dzīvokļu īres līgumi un līgumi par komunālajiem pakalpojumiem ar Ciblas novada iedzīvotājiem slēgti pirms daudziem gadiem, tie ir juridiski novecojuši.

Pašvaldība aicina personas, kas īrē dzīvokļus, līdz 2017. gada 15. decembrim griezties pagastu pārvaldēs un parakstīt jaunos līgumus.

Ja tas nebūs izdarīts, pašvaldība lems par parādu piedziņu un iepriekšējo līgumu laušanu. Personas, kas īrē dzīvokļus un nenorēķinās par tiem savlaicīgi, var zaudēt īres tiesības.

Pašvaldība cer ar šo procesu sakārtot dzīvokļu saimniecību. Diemžēl ir daudzi īrnieki, kuri gadu gadiem ir krājuši parādus par pašvaldības dzīvokļu īri un komunālajiem pakalpojumiem. Viņi arī neizmanto tiem izīrētos dzīvokļus, nav atrodami dzīvesvietās un uz maksāšanas paziņojumiem nereaģē.

Sagatavoja Ērika Bondarenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

20.10.2018 19.00 Pašdarbnieku vakars (Ciblas TN)

20.10.2018 18.00 "Helovīns" (Pļena muižā)

2. novembrī - Visu dvēseļu diena Zvirgzdenes pag. kapsētās

Zvirgzdenes TN vadītāja Valentīna Ruciņa:

– Vairāk kā divdesmit gadus Zvirgzdenes Tautas nams organizēja svecīšu vakarus Zvirgzdenes pagasta kapsētās. Sākumā cilvēki centās apmeklēt šo pasākumu, bet pēdējos gados aktivitāte apsīka. Tāpēc pašdarbības kolektīvu dalībnieki, kuri brauca uz kapsētām ar svecīšu vakariem sagatavotu programmu, nolēma, ka tradīcija jāmaina. 2. novembris – Visu dvēseļu diena, kad visos katoļu dievnamos ticīgie lūdzas par aizgājēju dvēselēm.

Laipni aicinām visus, kuru piederīgie atdusas Zvirgzdenes pagasta kapsētās, 2. novembrī iedegt svecītes pie savu mīļo kapu kopiņām, klusībā noskaitīt lūgšanu, tā apliecinot mīlestību uz aizgājējiem.

Svecīšu vakari Ciblas un Līdumnieku pag. kapsētās

VINGROŠANAS NODARBĪBAS GRŪTNIECĒM (Pušmucovas TN)