1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Sacensību „OSOKA - 2017” lielākā līdaka – 1,5 kg smaga

Piektdiena, 10 novembris 2017 10:57

PDF Drukāt E-pasts

Kā jau makšķernieki runā, laba cope bija vakar un būs rīt… Tā bija arī makšķernieku sacensībās ''OSOKA - 2017'', kas 4. novembrī notika Līdumnieku pagasta Kurjanovas ezerā.

Jau no plkst. 7:30 noteiktā pulcēšanās vietā sanāca sacensību dalībnieki, kā vienmēr izrunāja jaunus un vecus makšķernieku notikumus. Šoreiz sacensībās piedalījās 21 makšķernieks no Ciblas, Felicianovas, Zvirgzdenes, Līdumniekiem, Franapoles, Blontiem, Pušmucovas, Salnavas un Mērdzenes. Jaunākie sacensību dalībnieki bija divi 18-gadīgi jaunieši Edijs un Gints, bet vecākais bija Jevģenijs Laizāns.

Laika apstākļi šoreiz bija labi, bet zivīm tomēr kaut kas nepatika. Laikam vējš ne no tās puses pūta vai makšķernieku bija vairāk nekā līdaku. Tomēr… trim makšķerniekiem paveicās labāk, viņi saķēra līdakas, kuras pēc visiem izmēriem derēja sacensību nolikumam.

 

Sacensību noslēgumā plkst.13:00 tika svērtas un mērītas visas līdakas.

Šoreiz III vieta trāpījās Edgaram Potašam no Salnavas (līdakas svars 0,8 kg, garums 50 cm), II vietā ierindojās Normunds Birskis no Ciblas (līdakas svars 1,4 kg, garums 58 cm), I vietā ar divām līdakām ierindojās Jānis Krišāns no Felicianovas (viņa loms: sacensību lielākā līdaka, kuras svars bija 1,5 kg, garums 59 cm, un otrā līdaka ar svaru 1,0 kg, garumu 56.5 cm). IV vieta un mierinājuma balva tika piešķirta Visvaldim Sprūžam no Ciblas.

Tradicionāli – pēc apbalvošanas visi sacensību dalībnieki varēja paēst gardu putru un padzert siltu tēju.
Paldies sacensību atbalstītājiem: Ciblas novada pašvaldībai, IK ''Vasals VV'' makšķerēšanas veikalam, SIA ''Sākums A'' grāmatnīcai, Dainim Romancānam un Ivaram Leščinskim.
Uz tikšanos nu jau ziemas copē!

Aldis Tihovskis, sacensību rīkotājs

Afiša

20. jūlijā - Ciblas novada dziedošo un muzicējošo ģimeņu svētki

20. jūlijā - Pārgājiens no Līdumniekiem uz Zilezeru

15.-21. jūlijs - CIBLAS NOVADA SVĒTKI

21. jūlijā - Zirgu rikšošanas sacensības "Ciblas novada kauss 2018"

21.07.2018 19.00 Ciblas novadasvētku noslēguma koncerts (Blontu TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo