1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Sacensību „OSOKA - 2017” lielākā līdaka – 1,5 kg smaga

Piektdiena, 10 novembris 2017 10:57

PDF Drukāt E-pasts

Kā jau makšķernieki runā, laba cope bija vakar un būs rīt… Tā bija arī makšķernieku sacensībās ''OSOKA - 2017'', kas 4. novembrī notika Līdumnieku pagasta Kurjanovas ezerā.

Jau no plkst. 7:30 noteiktā pulcēšanās vietā sanāca sacensību dalībnieki, kā vienmēr izrunāja jaunus un vecus makšķernieku notikumus. Šoreiz sacensībās piedalījās 21 makšķernieks no Ciblas, Felicianovas, Zvirgzdenes, Līdumniekiem, Franapoles, Blontiem, Pušmucovas, Salnavas un Mērdzenes. Jaunākie sacensību dalībnieki bija divi 18-gadīgi jaunieši Edijs un Gints, bet vecākais bija Jevģenijs Laizāns.

Laika apstākļi šoreiz bija labi, bet zivīm tomēr kaut kas nepatika. Laikam vējš ne no tās puses pūta vai makšķernieku bija vairāk nekā līdaku. Tomēr… trim makšķerniekiem paveicās labāk, viņi saķēra līdakas, kuras pēc visiem izmēriem derēja sacensību nolikumam.

 

Sacensību noslēgumā plkst.13:00 tika svērtas un mērītas visas līdakas.

Šoreiz III vieta trāpījās Edgaram Potašam no Salnavas (līdakas svars 0,8 kg, garums 50 cm), II vietā ierindojās Normunds Birskis no Ciblas (līdakas svars 1,4 kg, garums 58 cm), I vietā ar divām līdakām ierindojās Jānis Krišāns no Felicianovas (viņa loms: sacensību lielākā līdaka, kuras svars bija 1,5 kg, garums 59 cm, un otrā līdaka ar svaru 1,0 kg, garumu 56.5 cm). IV vieta un mierinājuma balva tika piešķirta Visvaldim Sprūžam no Ciblas.

Tradicionāli – pēc apbalvošanas visi sacensību dalībnieki varēja paēst gardu putru un padzert siltu tēju.
Paldies sacensību atbalstītājiem: Ciblas novada pašvaldībai, IK ''Vasals VV'' makšķerēšanas veikalam, SIA ''Sākums A'' grāmatnīcai, Dainim Romancānam un Ivaram Leščinskim.
Uz tikšanos nu jau ziemas copē!

Aldis Tihovskis, sacensību rīkotājs

Afiša

20.10.2018 19.00 Pašdarbnieku vakars (Ciblas TN)

20.10.2018 18.00 "Helovīns" (Pļena muižā)

2. novembrī - Visu dvēseļu diena Zvirgzdenes pag. kapsētās

Zvirgzdenes TN vadītāja Valentīna Ruciņa:

– Vairāk kā divdesmit gadus Zvirgzdenes Tautas nams organizēja svecīšu vakarus Zvirgzdenes pagasta kapsētās. Sākumā cilvēki centās apmeklēt šo pasākumu, bet pēdējos gados aktivitāte apsīka. Tāpēc pašdarbības kolektīvu dalībnieki, kuri brauca uz kapsētām ar svecīšu vakariem sagatavotu programmu, nolēma, ka tradīcija jāmaina. 2. novembris – Visu dvēseļu diena, kad visos katoļu dievnamos ticīgie lūdzas par aizgājēju dvēselēm.

Laipni aicinām visus, kuru piederīgie atdusas Zvirgzdenes pagasta kapsētās, 2. novembrī iedegt svecītes pie savu mīļo kapu kopiņām, klusībā noskaitīt lūgšanu, tā apliecinot mīlestību uz aizgājējiem.

Svecīšu vakari Ciblas un Līdumnieku pag. kapsētās

VINGROŠANAS NODARBĪBAS GRŪTNIECĒM (Pušmucovas TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo