Tēvzemes nedēļas pasākumi Ciblas vidusskolā

Piektdiena, 10 novembris 2017 11:43

Šonedēļ Ciblas vidusskolā notiek vairāki Tēvzemes nedēļas pasākumi.

Kulminācija – ceturtdien, 16. novembrī, plkst. 13.45, kad skolas zālē notiks Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltīts pasākums.

13. - 17. novembris – zīmējumu izstāde „Ziedi Latvijai” (1.-9. kl.)

13. novembris – Tēvzemes mācības stunda „Iepazīsti Latvija” 1. - 4. kl. skolēniem (vada 10. - 12. kl. skolēni)

14. novembris – Mācību ekskursija uz Fr. Trasūna muzeju „Kolnasāta” 10.-12.kl.

15. novembris – Konkurss „Mana Latvija” 1.-4.kl. skolēniem, Erudītu konkurss „Es mīlu Latviju” 6.-9.kl. skolēniem

16. novembris – Latvijas 99. dzimšanas dienai veltīts pasākums. Sākums plkst.13.45 skolas zālē. Ciblas vidusskolas kolektīvs aicina ikvienu novada iedzīvotāju piedalīties šajā svētku sarīkojumā!

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).