Iesniegumi par zemes pārdošanu – līdz 7. decembrim

Piektdiena, 01 decembris 2017 13:53

Ciblas novada pašvaldības Zemes tirgus administrēšanas komisija informē, ka iesniegumus par zemes iegādi tā pieņems līdz š. g. 7. decembrim. Vēlāk iesniegtie iesniegumi tiks izskatīti nākamajā gadā.

Kopš 2014. gada novembra, izpildot likuma „Par zemes privatizāciju lauku apvidos” jaunās prasības, Ciblas pašvaldībā tika izveidotas Zemes tirgus administrēšanas komisija, kam jāskata privātās zemes pirkšanas – pārdošanas darījumi, lai zeme nonāktu tādas personas rokās, kas nodarbojas ar lauksaimniecisko ražošanu.

Šomēnes, 2017. gada decembrī, Ciblas novada pašvaldības Zemes tirgus administrēšanas komisija pieņem iesniegumus par zemes iegādi līdz 7.decembrim. Vēlāk iesniegtie iesniegumi tiks izskatīti nākamajā gadā.

20.10.2018 19.00 Pašdarbnieku vakars (Ciblas TN)

20.10.2018 18.00 "Helovīns" (Pļena muižā)

2. novembrī - Visu dvēseļu diena Zvirgzdenes pag. kapsētās

Zvirgzdenes TN vadītāja Valentīna Ruciņa:

– Vairāk kā divdesmit gadus Zvirgzdenes Tautas nams organizēja svecīšu vakarus Zvirgzdenes pagasta kapsētās. Sākumā cilvēki centās apmeklēt šo pasākumu, bet pēdējos gados aktivitāte apsīka. Tāpēc pašdarbības kolektīvu dalībnieki, kuri brauca uz kapsētām ar svecīšu vakariem sagatavotu programmu, nolēma, ka tradīcija jāmaina. 2. novembris – Visu dvēseļu diena, kad visos katoļu dievnamos ticīgie lūdzas par aizgājēju dvēselēm.

Laipni aicinām visus, kuru piederīgie atdusas Zvirgzdenes pagasta kapsētās, 2. novembrī iedegt svecītes pie savu mīļo kapu kopiņām, klusībā noskaitīt lūgšanu, tā apliecinot mīlestību uz aizgājējiem.

Svecīšu vakari Ciblas un Līdumnieku pag. kapsētās

VINGROŠANAS NODARBĪBAS GRŪTNIECĒM (Pušmucovas TN)