Iesniegumi par zemes pārdošanu – līdz 7. decembrim

Piektdiena, 01 decembris 2017 13:53

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 01 decembris 2017 14:01

Ciblas novada pašvaldības Zemes tirgus administrēšanas komisija informē, ka iesniegumus par zemes iegādi tā pieņems līdz š. g. 7. decembrim. Vēlāk iesniegtie iesniegumi tiks izskatīti nākamajā gadā.

Kopš 2014. gada novembra, izpildot likuma „Par zemes privatizāciju lauku apvidos” jaunās prasības, Ciblas pašvaldībā tika izveidotas Zemes tirgus administrēšanas komisija, kam jāskata privātās zemes pirkšanas – pārdošanas darījumi, lai zeme nonāktu tādas personas rokās, kas nodarbojas ar lauksaimniecisko ražošanu.

Šomēnes, 2017. gada decembrī, Ciblas novada pašvaldības Zemes tirgus administrēšanas komisija pieņem iesniegumus par zemes iegādi līdz 7.decembrim. Vēlāk iesniegtie iesniegumi tiks izskatīti nākamajā gadā.

02.02.2019 Zemledus makšķernieku sacensības "BĻITKA 2019" (Kurjanovas ezers)