1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Iesniegumi par zemes pārdošanu – līdz 7. decembrim

Piektdiena, 01 decembris 2017 13:53

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 01 decembris 2017 14:01

PDF Drukāt E-pasts

Ciblas novada pašvaldības Zemes tirgus administrēšanas komisija informē, ka iesniegumus par zemes iegādi tā pieņems līdz š. g. 7. decembrim. Vēlāk iesniegtie iesniegumi tiks izskatīti nākamajā gadā.

Kopš 2014. gada novembra, izpildot likuma „Par zemes privatizāciju lauku apvidos” jaunās prasības, Ciblas pašvaldībā tika izveidotas Zemes tirgus administrēšanas komisija, kam jāskata privātās zemes pirkšanas – pārdošanas darījumi, lai zeme nonāktu tādas personas rokās, kas nodarbojas ar lauksaimniecisko ražošanu.

Šomēnes, 2017. gada decembrī, Ciblas novada pašvaldības Zemes tirgus administrēšanas komisija pieņem iesniegumus par zemes iegādi līdz 7.decembrim. Vēlāk iesniegtie iesniegumi tiks izskatīti nākamajā gadā.

Afiša

02.02.2019 Zemledus makšķernieku sacensības "BĻITKA 2019" (Kurjanovas ezers)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo