Iesniegumi par zemes pārdošanu – līdz 7. decembrim

Piektdiena, 01 decembris 2017 13:53

Ciblas novada pašvaldības Zemes tirgus administrēšanas komisija informē, ka iesniegumus par zemes iegādi tā pieņems līdz š. g. 7. decembrim. Vēlāk iesniegtie iesniegumi tiks izskatīti nākamajā gadā.

Kopš 2014. gada novembra, izpildot likuma „Par zemes privatizāciju lauku apvidos” jaunās prasības, Ciblas pašvaldībā tika izveidotas Zemes tirgus administrēšanas komisija, kam jāskata privātās zemes pirkšanas – pārdošanas darījumi, lai zeme nonāktu tādas personas rokās, kas nodarbojas ar lauksaimniecisko ražošanu.

Šomēnes, 2017. gada decembrī, Ciblas novada pašvaldības Zemes tirgus administrēšanas komisija pieņem iesniegumus par zemes iegādi līdz 7.decembrim. Vēlāk iesniegtie iesniegumi tiks izskatīti nākamajā gadā.

04.05.2018 22.00 Inga un Normunds (Pušmucovas TN)

04.05.2018 19.00 koncerts "Šūpulī ierakstīts mūžs"