28. decembrī Felicianovā – florbola turnīrs

Piektdiena, 15 decembris 2017 09:26

Jau trešo gadu Ciblas novadā tiek rīkotas sacensības florbolā, kurās aicinātas piedalīties bērnu un jauniešu komandas no Ciblas, Kārsavas, Ludzas un Zilupes novada.

Turnīrs notiks 28. decembrī plkst. 11.00 Ciblas novada pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā.

Komandas dalībnieki jāpiesaka iepriekš – līdz š.g. 27. decembrim plkst. 19:00 rakstiski, pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu /. Sacensībās var pieteikt komandas no 7 dalībniekiem, kurās jaunākajiem sportistiem ir vismaz 15 gadi. Turklāt nepilngadīgie spēlētāji sacensībās drīkstēs piedalīties tikai ar ārsta un vecāku rakstiskām atļaujām.

Spēles notiks saskaņā ar Starptautiskās Florbola Federācijas ( IFF ) florbola spēles noteikumiem ar saīsinātu spēles laiku - 2 x 10 min. Būs priekšsacīkstes un izslēgšanas spēles.

Florbola turnīru organizē Ciblas pašvaldība un tās sporta organizators, Ciblas novada jauniešu centrs ”Impulss” un biedrība „Strauts”.

Atklātais Ciblas novada turnīrs florbolā „Jaungada kauss – 2017”, cerams, veicinās bērnu un jauniešu interesi par sportu un vienu no mūsdienīgākajām komandu spēlēm – florbolu.

Turnīra „Jaungada kauss – 2017” Nolikums un Pieteikuma anketa publicēta pašvaldības mājaslapā (www.ciblasnovads.lv).

Attachments:
Download this file (Florbols Nolikums.docx)Florbols Nolikums.docx

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).