28. decembrī Felicianovā – florbola turnīrs

Piektdiena, 15 decembris 2017 09:26

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 19 decembris 2017 10:59

Jau trešo gadu Ciblas novadā tiek rīkotas sacensības florbolā, kurās aicinātas piedalīties bērnu un jauniešu komandas no Ciblas, Kārsavas, Ludzas un Zilupes novada.

Turnīrs notiks 28. decembrī plkst. 11.00 Ciblas novada pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā.

Komandas dalībnieki jāpiesaka iepriekš – līdz š.g. 27. decembrim plkst. 19:00 rakstiski, pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu /. Sacensībās var pieteikt komandas no 7 dalībniekiem, kurās jaunākajiem sportistiem ir vismaz 15 gadi. Turklāt nepilngadīgie spēlētāji sacensībās drīkstēs piedalīties tikai ar ārsta un vecāku rakstiskām atļaujām.

Spēles notiks saskaņā ar Starptautiskās Florbola Federācijas ( IFF ) florbola spēles noteikumiem ar saīsinātu spēles laiku - 2 x 10 min. Būs priekšsacīkstes un izslēgšanas spēles.

Florbola turnīru organizē Ciblas pašvaldība un tās sporta organizators, Ciblas novada jauniešu centrs ”Impulss” un biedrība „Strauts”.

Atklātais Ciblas novada turnīrs florbolā „Jaungada kauss – 2017”, cerams, veicinās bērnu un jauniešu interesi par sportu un vienu no mūsdienīgākajām komandu spēlēm – florbolu.

Turnīra „Jaungada kauss – 2017” Nolikums un Pieteikuma anketa publicēta pašvaldības mājaslapā (www.ciblasnovads.lv).

Attachments:
Download this file (Florbols Nolikums.docx)Florbols Nolikums.docx

10.12.2018 Brīvs no atkarībām (Ciblas vidusskolā)

27.12.2016 11.00 florbola turnīrs (SK Felicianovā)

Tradicionāli decembra nogalē tiek rīkots Ciblas novada atklātais florbola turnīrs. Šogad tas ar nosaukumu „Jaungada kauss 2018” notiks 27. decembrī pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā.

Aicinātas pieteikties komandas, kurās ir līdz 7 spēlētājiem. Starp tiem var būt 2 otrās līgas sportisti.

Pielikumā – turnīra Nolikums ar Pieteikuma anketu, kuru jāaizpilda un jāsūta uz e-pastu: aldons777@inbox.lv