28. decembrī Felicianovā – florbola turnīrs

Piektdiena, 15 decembris 2017 09:26

Jau trešo gadu Ciblas novadā tiek rīkotas sacensības florbolā, kurās aicinātas piedalīties bērnu un jauniešu komandas no Ciblas, Kārsavas, Ludzas un Zilupes novada.

Turnīrs notiks 28. decembrī plkst. 11.00 Ciblas novada pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā.

Komandas dalībnieki jāpiesaka iepriekš – līdz š.g. 27. decembrim plkst. 19:00 rakstiski, pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu /. Sacensībās var pieteikt komandas no 7 dalībniekiem, kurās jaunākajiem sportistiem ir vismaz 15 gadi. Turklāt nepilngadīgie spēlētāji sacensībās drīkstēs piedalīties tikai ar ārsta un vecāku rakstiskām atļaujām.

Spēles notiks saskaņā ar Starptautiskās Florbola Federācijas ( IFF ) florbola spēles noteikumiem ar saīsinātu spēles laiku - 2 x 10 min. Būs priekšsacīkstes un izslēgšanas spēles.

Florbola turnīru organizē Ciblas pašvaldība un tās sporta organizators, Ciblas novada jauniešu centrs ”Impulss” un biedrība „Strauts”.

Atklātais Ciblas novada turnīrs florbolā „Jaungada kauss – 2017”, cerams, veicinās bērnu un jauniešu interesi par sportu un vienu no mūsdienīgākajām komandu spēlēm – florbolu.

Turnīra „Jaungada kauss – 2017” Nolikums un Pieteikuma anketa publicēta pašvaldības mājaslapā (www.ciblasnovads.lv).

Attachments:
Download this file (Florbols Nolikums.docx)Florbols Nolikums.docx

20. jūlijā - Ciblas novada dziedošo un muzicējošo ģimeņu svētki

20. jūlijā - Pārgājiens no Līdumniekiem uz Zilezeru

15.-21. jūlijs - CIBLAS NOVADA SVĒTKI

21. jūlijā - Zirgu rikšošanas sacensības "Ciblas novada kauss 2018"

21.07.2018 19.00 Ciblas novadasvētku noslēguma koncerts (Blontu TN)