Sirmgalvji saņem pašvaldības dāvanas

Ceturtdiena, 21 decembris 2017 13:52

Šajās pirmssvētku dienās Ciblas novada pašvaldības Sociālā dienesta darbinieki devušies ceļā pie pagastos dzīvojošajiem vientuļajiem pensionāriem un I grupas invalīdiem, lai pasniegtu dāvanas no pašvaldības. Dāvanas ir sarūpētas 88 sirmgalvjiem.

Ziemassvētku dāvanas 5 eiro vērtībā tiek dāvinātas visiem bērniem un vispārizglītojošo skolu audzēkņiem, kā arī vientuļajiem pensionāriem un I grupas invalīdiem, kuru dzīvesvieta deklarēta Ciblas novadā. Par dāvanu piešķiršanu pašvaldības deputāti lēma š.g. 23. novembra sēdē.

Fotogrāfijā: Antoniju Mūrnieci no Blontu pagasta sveic sociālā darbiniece Inta Vonoga.

20.10.2018 19.00 Pašdarbnieku vakars (Ciblas TN)

20.10.2018 18.00 "Helovīns" (Pļena muižā)

2. novembrī - Visu dvēseļu diena Zvirgzdenes pag. kapsētās

Zvirgzdenes TN vadītāja Valentīna Ruciņa:

– Vairāk kā divdesmit gadus Zvirgzdenes Tautas nams organizēja svecīšu vakarus Zvirgzdenes pagasta kapsētās. Sākumā cilvēki centās apmeklēt šo pasākumu, bet pēdējos gados aktivitāte apsīka. Tāpēc pašdarbības kolektīvu dalībnieki, kuri brauca uz kapsētām ar svecīšu vakariem sagatavotu programmu, nolēma, ka tradīcija jāmaina. 2. novembris – Visu dvēseļu diena, kad visos katoļu dievnamos ticīgie lūdzas par aizgājēju dvēselēm.

Laipni aicinām visus, kuru piederīgie atdusas Zvirgzdenes pagasta kapsētās, 2. novembrī iedegt svecītes pie savu mīļo kapu kopiņām, klusībā noskaitīt lūgšanu, tā apliecinot mīlestību uz aizgājējiem.

Svecīšu vakari Ciblas un Līdumnieku pag. kapsētās

VINGROŠANAS NODARBĪBAS GRŪTNIECĒM (Pušmucovas TN)