Veselības veicināšanas nolūkā – vingrošanas nodarbības

Otrdiena, 16 janvāris 2018 09:21

No 2018. gada 22. janvāra Pušmucovas Tautas namā notiks vingrošanas nodarbības pieaugušajiem:

pirmdienās — no plkst. 17.00.

ceturtdienās — no plkst. 17.00.

Vadīs fizioterapeite Marita Joņina.

Dalība — bez maksas, projekta ietvaros.

Jāierodas vingrošanai piemērotā apģērbā un līdzi jāņem paklājiņš.

Nodarbības noslēgsies š.g. 22. februārī.

Arī Ciblas vidusskolā un Ciblas pirmsskolas izglītības iestādē, un Pušmucovas pamatskolā, sākot ar 22. janvāri, organizētas vingrošanas nodarbības bērniem vispārējā veselības stāvokļa uzlabošanai.

Nodarbības organizētas projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/067 “Veselības veicināšana iedzīvotājiem Ciblas novadā” ietvaros

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).