Budžets 2018

Pirmdiena, 05 februāris 2018 13:50

Ciblas novada pašvaldības budžets 2018. gadam.

1. Apstiprināt  Ciblas novada pašvaldības pamatbudžeta ieņēmumus  2 869 497 EUR saskaņā ar pielikumu Nr.1.

2. Apstiprināt Ciblas novada pašvaldības pamatbudžeta izdevumus 2 869 497

EUR saskaņā ar pielikumu Nr.2.

3. Apstiprināt Ciblas novada pašvaldības speciālā budžeta ieņēmumus un izdevumus 248524 EUR saskaņā ar pielikumu Nr.3.

4. Apstiprināt Ciblas novada prognozēto parādu saistību apmēru 2018.gadam     saskaņā ar 4.pielikumu.

5.Ciblas novada pašvaldības centralizētai grāmatvedībai budžeta ieņēmumu neizpildes gadījumā ir tiesības finansēt budžeta iestādes un pasākumus proporcionāli budžeta ieņēmumu izpildei.

6.Gadījumos, kad budžeta līdzekļu izlietojums noteiktiem mērķiem (mērķdotācijas, valsts iestāžu transferti, projektu finanšu līdzekļi un citi konkrētam mērķim paredzēti līdzekļi) pārsniedz šajos noteikumos apstiprinātos apjomus, centralizētai grāmatvedībai  ir atļauts līdz grozījumu izdarīšanai šajos noteikumos veikt nepieciešamos maksājumus.

7.Ciblas novada pašvaldības centralizētai grāmatvedībai ir tiesības pašvaldības budžeta iestāžu budžeta programmu, apakšprogrammu un pasākumu izdevumu tāmēs veikt grozījumus starp budžeta izdevumu klasifikācijas kodiem atbilstoši ekonomiskajām kategorijām, kodu: „1000 - atlīdzība”, „2000 – preces un pakalpojumi”, „5000 – pamatkapitāla veidošana” un „6000 – sociālie pabalsti” saistošajos noteikumos paredzētās apropriācijas ietvaros.

8. Noteikumi Nr._11__ stājas spēkā ar 2018.gada 1.janvāri.

Domes priekšsēdētājs                                         J.Dombrovskis

2. novembrī - Visu dvēseļu diena Zvirgzdenes pag. kapsētās

Zvirgzdenes TN vadītāja Valentīna Ruciņa:

– Vairāk kā divdesmit gadus Zvirgzdenes Tautas nams organizēja svecīšu vakarus Zvirgzdenes pagasta kapsētās. Sākumā cilvēki centās apmeklēt šo pasākumu, bet pēdējos gados aktivitāte apsīka. Tāpēc pašdarbības kolektīvu dalībnieki, kuri brauca uz kapsētām ar svecīšu vakariem sagatavotu programmu, nolēma, ka tradīcija jāmaina. 2. novembris – Visu dvēseļu diena, kad visos katoļu dievnamos ticīgie lūdzas par aizgājēju dvēselēm.

Laipni aicinām visus, kuru piederīgie atdusas Zvirgzdenes pagasta kapsētās, 2. novembrī iedegt svecītes pie savu mīļo kapu kopiņām, klusībā noskaitīt lūgšanu, tā apliecinot mīlestību uz aizgājējiem.

Svecīšu vakari Ciblas un Līdumnieku pag. kapsētās