1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

“Cibla” iegūst 3. vietu telpu futbola turnīrā Ludzā

Ceturtdiena, 01 marts 2018 08:26

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 01 marts 2018 10:06

PDF Drukāt E-pasts

Ar komandas “Zveri” uzvaru noslēdzās 2018. gada atklātais telpu futbola turnīrs “Latgola kauss – 2018”. Otrajā vietā “Šellat” no Rēzeknes, trešajā – “Cibla” (fotoattēlā).

Šo turnīru organizēja Ludzas novada pašvaldība sadarbībā ar SK “Latgols”.

Turnīrā piedalījās telpu futbola komandas no Ludzas (“Zveri”), Ciblas un Rēzeknes (“Šellat” un “RTA”, Rēzeknes Tehnoloģiju augstskola). Turnīru uzsāka arī komanda no Zilupes novada, bet pēc vienas spēles cīņu neturpināja.

Ciblāniešu spēļu rezultāti pirmajā kārtā nebija iepriecinoši – 3 spēlēs piedzīvoti zaudējumi: ar rezultātu 0:6 komandai “RTA”, ar 2:3 “Zveri” un ar 2:3 “Šellat”.
Pēc komandu savstarpējām cīņām 21. februārī notika spēles par 1. – 4. vietu un 2. – 3. vietu. Mārtiņš Laizāns stāsta: – Par ieklūšanu finālā Play-of spēlēs sākām ar, mūsuprāt, stiprāko pretinieku “Šellat”. Dramatiskā cīņā, tikai pēc spēles soda sitienos piekāpāmies rēzekniešiem ar rezultātu 5:6!

23. februārī bija pusfināla un fināla spēle. Par godalgoto 3. vietu cīnījās “Cibla” un “RTA”, par 1. – 2. vietu – “Zveri” un “Šellat”.

Spēle starp komandām “Cibla” un “RTA” noslēdzās ar ciblāniešu uzvaru - rezultāts 5:0.

Spraiga bija finālspēle, kur tikās līdzvērtīgas komandas. Pamatlaiks noslēdzās ar 4:4, papildlaiks – ar 5:5. Soda sitienu sērijā labāks izrādījās “Zveri” vārtsargs Intars Caune no Blontiem.

Turnīra noslēgumā tika apbalvoti labākie spēlētāji Raivis Kozlovskis (“Cibla”) un Armands Arbidāns (RTA). Tika izveidota simboliskā turnīra izlase: vārtsargs Intars Caune (“Zveri”), aizsargi Vjačeslavs Puļčs (“Zveri”) un Edgars Vjalkins (“Šellat”), uzbrucējs Arvīds Karačkovs (“Šellat”).

Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju atzīts Edvīns Savickis (“Zveri”), kurš guva kopumā 10 vārtus.

Ciblas novada futbola komandā spēlēja: Mārtiņš Laizāns, Raivis Kozlovskis, Mārtiņš Pavlovs, Endijs Romanovs, Kristaps Tereško, Edijs Budrevičs, Rihards Rižovs, Rihards Aleksandrovičs, Alens Kalvāns, Egīls Jegorovs, Deniss Berjoza, Andrejs Kravčenko.
Komandas “Cibla” kapteinis Mārtiņš Laizāns: – Liels paldies no visas komandas mūsu līdzjutējiem un atbalstītājam Aldim Tihovskim, kas sponsorēja mūsu komandu šajā turnīrā, samaksājot dalības maksu, kā arī ir atbalstījis mūs visos iepriekš organizētajos turnīros.

Informāciju sagatavoja Ērika Bondarenko, sabiedrisko attiecību speciāliste

Afiša

30.10.2018 14.00 Marija Zvaigznīte (Ciblas bibliotēkā)

16.11.2018 19.00 Latvijai atmirdzēt zeltsaules staros! (Pušmucovas TN)

2. novembrī - Visu dvēseļu diena Zvirgzdenes pag. kapsētās

Zvirgzdenes TN vadītāja Valentīna Ruciņa:

– Vairāk kā divdesmit gadus Zvirgzdenes Tautas nams organizēja svecīšu vakarus Zvirgzdenes pagasta kapsētās. Sākumā cilvēki centās apmeklēt šo pasākumu, bet pēdējos gados aktivitāte apsīka. Tāpēc pašdarbības kolektīvu dalībnieki, kuri brauca uz kapsētām ar svecīšu vakariem sagatavotu programmu, nolēma, ka tradīcija jāmaina. 2. novembris – Visu dvēseļu diena, kad visos katoļu dievnamos ticīgie lūdzas par aizgājēju dvēselēm.

Laipni aicinām visus, kuru piederīgie atdusas Zvirgzdenes pagasta kapsētās, 2. novembrī iedegt svecītes pie savu mīļo kapu kopiņām, klusībā noskaitīt lūgšanu, tā apliecinot mīlestību uz aizgājējiem.

Svecīšu vakari Ciblas un Līdumnieku pag. kapsētās

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo