Pavasara šķīdonī – satiksmes ierobežojumi kravas transportam

Otrdiena, 27 marts 2018 11:57

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 27 marts 2018 12:00

Ciblas novada pašvaldība atgādina! Līdz ar pavasara šķīdoņa iestāšanos tiks noteikti satiksmes ierobežojumi transporta līdzekļiem ar pilno masu virs 5 t un 7 t uz šādiem Ciblas novada pašvaldības autoceļiem:

Blontu pagastā: Vonogi – Čodorāni; Degļeva – Kreici; Dubrovka – Perevozki; Blontu ceļš; Blontu iela Blontu ciemā; Jakuči – Tropci; Mediševa – Pupki.

Ciblas pagastā: Zeltiņi – Kondrati; Bērzu iela Ciblas ciemā; Kondrati – Voloji – Ozupiene.

Līdumnieku pagastā: Lineja – Klešniki – Vjarumi – Dubrovka; Kušneri – Krivanda; Lineja – Spirki.

Pušmucovas pagastā: Pušmucova – Zujeva; Pušmucova – Vornaiši – Šmati.

Zvirgzdenes pagastā: Lauči – Vasarāni – Lielie Lītaunieki; Zvirgzdene – Rudzīši – Baranovka; Franapole – Ražanova; Lauči – Biņeva; Dunakļi – Utičova; Kļovi – Zitišķi – Kitkova; Kušņerova – Mjakinki – Veserova.

Ceļu saraksts var tikt precizēts.

Ciblas novada pašvaldības autoceļu un ielu saraksts un noteiktās uzturēšanas klases skatīt sadaļā Ciblas novads – Ceļi.

Sīkāka informācija par satiksmes ierobežojumiem pieejama pa tālr. 29492760 (Ilga Grade).

Tiks ieskandināts "Ilžas" jaunais mūzikas albums

6. aprīlī plkst.15.00 Ciblas Tautas namā tiks ieskandināts Ciblas folkloras kopas „Ilža” jaunais mūzikas albums „Ludzas igauņu dziesmas”, kurā iekļautas 18 dziesmas.

Ludzas igauņu dziesmas ir unikāla un maz zināma Latgales bagātīgās folkloras daļa. Folkloras kopa „Ilža” ir izveidojusi dziesmu programmu, piešķirot jaunu skanējumu Ludzas igauņu muzikālajam mantojumam.

Plašāka informācija par albuma tapšanu -

06.04.2019 13.00 "Satiec savu meistaru". (Ciblas TN)

06.04.2019 15.00 Folkloras kopas "ILŽA" mūzikas albūma ieskandināšana. (Ciblas TN)

01.07.2019 Ciblas vidusskola apkopo stāstus.(Ciblas vidusskola)