Pavasara šķīdonī – satiksmes ierobežojumi kravas transportam

Otrdiena, 27 marts 2018 11:57

Ciblas novada pašvaldība atgādina! Līdz ar pavasara šķīdoņa iestāšanos tiks noteikti satiksmes ierobežojumi transporta līdzekļiem ar pilno masu virs 5 t un 7 t uz šādiem Ciblas novada pašvaldības autoceļiem:

Blontu pagastā: Vonogi – Čodorāni; Degļeva – Kreici; Dubrovka – Perevozki; Blontu ceļš; Blontu iela Blontu ciemā; Jakuči – Tropci; Mediševa – Pupki.

Ciblas pagastā: Zeltiņi – Kondrati; Bērzu iela Ciblas ciemā; Kondrati – Voloji – Ozupiene.

Līdumnieku pagastā: Lineja – Klešniki – Vjarumi – Dubrovka; Kušneri – Krivanda; Lineja – Spirki.

Pušmucovas pagastā: Pušmucova – Zujeva; Pušmucova – Vornaiši – Šmati.

Zvirgzdenes pagastā: Lauči – Vasarāni – Lielie Lītaunieki; Zvirgzdene – Rudzīši – Baranovka; Franapole – Ražanova; Lauči – Biņeva; Dunakļi – Utičova; Kļovi – Zitišķi – Kitkova; Kušņerova – Mjakinki – Veserova.

Ceļu saraksts var tikt precizēts.

Ciblas novada pašvaldības autoceļu un ielu saraksts un noteiktās uzturēšanas klases skatīt sadaļā Ciblas novads – Ceļi.

Sīkāka informācija par satiksmes ierobežojumiem pieejama pa tālr. 29492760 (Ilga Grade).

04.05.2018 22.00 Inga un Normunds (Pušmucovas TN)

04.05.2018 19.00 koncerts "Šūpulī ierakstīts mūžs"