Pavasara šķīdonī – satiksmes ierobežojumi kravas transportam

Otrdiena, 27 marts 2018 11:57

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 27 marts 2018 12:00

Ciblas novada pašvaldība atgādina! Līdz ar pavasara šķīdoņa iestāšanos tiks noteikti satiksmes ierobežojumi transporta līdzekļiem ar pilno masu virs 5 t un 7 t uz šādiem Ciblas novada pašvaldības autoceļiem:

Blontu pagastā: Vonogi – Čodorāni; Degļeva – Kreici; Dubrovka – Perevozki; Blontu ceļš; Blontu iela Blontu ciemā; Jakuči – Tropci; Mediševa – Pupki.

Ciblas pagastā: Zeltiņi – Kondrati; Bērzu iela Ciblas ciemā; Kondrati – Voloji – Ozupiene.

Līdumnieku pagastā: Lineja – Klešniki – Vjarumi – Dubrovka; Kušneri – Krivanda; Lineja – Spirki.

Pušmucovas pagastā: Pušmucova – Zujeva; Pušmucova – Vornaiši – Šmati.

Zvirgzdenes pagastā: Lauči – Vasarāni – Lielie Lītaunieki; Zvirgzdene – Rudzīši – Baranovka; Franapole – Ražanova; Lauči – Biņeva; Dunakļi – Utičova; Kļovi – Zitišķi – Kitkova; Kušņerova – Mjakinki – Veserova.

Ceļu saraksts var tikt precizēts.

Ciblas novada pašvaldības autoceļu un ielu saraksts un noteiktās uzturēšanas klases skatīt sadaļā Ciblas novads – Ceļi.

Sīkāka informācija par satiksmes ierobežojumiem pieejama pa tālr. 29492760 (Ilga Grade).

15.11.2018 18.00 "Manas mājas ir mana laime" (Ciblas TN)

09.11.2018 11.00 Izstāde "SKAISTA MANA TĒVA SĒTA" (Pušmucovas TN)

28.11.2018 15.30 Brīvs no atkarībām (Pušmucovas pamatskolā)

16.11.2018 19.00 Latvijai atmirdzēt zeltsaules staros! (Pušmucovas TN)