1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Tiks atjaunots segums ceļa P49 posmā no Pušmucovas līdz Ludzai

Piektdiena, 06 aprīlis 2018 09:12

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 06 aprīlis 2018 09:22

PDF Drukāt E-pasts

Līdz ar ceļu būvdarbu sezonas sākšanos VAS „Latvijas Valsts ceļi” (LVC) mājaslapā www.lvceli.lv ir pieejama ceļu remontdarbu karte, kurā ikviens var apskatīt šogad valsts autoceļu tīklā plānotos ceļu remontdarbus un spēkā esošos satiksmes ierobežojumus.

Tajā ir informācija, ka plānoti būvdarbi – seguma atjaunošana jeb segas pastiprināšana – uz ceļa P49 Kārsava–Ludza–Ezernieki posmā no 16.79 km līdz 25.29 km (posmā Pušmucova – Ludza). Darbus šajā posmā veiks SIA „CEĻI UN TILTI”, kas uzvarēja VAS „Latvijas Valsts ceļi” izsludinātajā iepirkuma konkursā. Iepirkuma summa –      4 691 144,59 EUR.

Aktuālā informācija par būvdarbiem un citiem satiksmes apgrūtinājumiem valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas arī pa LVC diennakts bezmaksas tālruni 80005555.

2018. gadā valsts autoceļu tīklā plānoti darbi 152 objektos, no tiem 26 būs finansēti no ES fondiem, bet 126 – no valsts budžeta. Kopumā dažādu veidu darbi plānoti 1200 kilometros. 2018. gadā no valsts budžeta valsts autoceļu tīklam būs pieejami 183 miljoni eiro, bet no ES fondiem – 124 miljoni eiro. Kopumā šogad valsts autoceļu remontdarbiem un uzturēšanai būs pieejami 307 miljoni eiro, kas ir par 35,8 miljoniem vairāk nekā pērn.

LVC mājaslapā pieejama aktuālākā informācija. Piemēram, 5. aprīlī publicēta svarīga informācija autovadītājiem par izmaiņām satiksmes organizācijā uz Daugavpils šosejas pie Pļaviņām sakarā ar remontdarbiem uz tilta pār Aivieksti uz Daugavpils šosejas (A6) pie Pļaviņām (132,5. km). Daugavpils virzienā satiksme tiek organizēta pa tilta kreiso joslu, Rīgas virzienā – pa apvedceļu, izmantojot vietējos autoceļus Pļaviņas – Uģēres (V798) un Apšusala – Vilkukrogs (V772). Sabiedriskā transporta satiksme tiek organizēta pa tiltu ar luksoforu palīdzību. Pirms tilta ir arī noteikts ātruma ierobežojums 70, 50 un 30 km/h.

Informāciju pēc LVC ziņām sagatavoja

Ērika Bondarenko, Ciblas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Afiša

Lekcijas "Bērnu vecumposmu īpatnības, uzvedības problēmas”

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo