1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Lielās Talkas mājaslapā var reģistrēt talkas vietu

Piektdiena, 06 aprīlis 2018 12:26

PDF Drukāt E-pasts

Lielā Talka 2018 Latvijā notiks sestdien, 28. aprīlī, no plkst. 9:00 līdz 15:00. Talkas norisi kopumā katrā novadā un republikas pilsētā pārrauga Lielās Talkas koordinators. Ciblas novadā – Aldis Tihovskis.

Savukārt dažādas pašvaldības, izglītības iestādes, organizācijas, uzņēmumi, kā arī brīvprātīgie entuziasti ikvienā pilsētā un novadā reāli organizē kolektīvas talkas, oficiāli reģistrē tās Lielās Talkas mājas lapā (http://talkas.lv) un piesaka savas Talkas Atbildīgo personu. Tas nozīmē, ja gribi reģistrēt savu talkošanas vietu, tad pirms tam to saskaņo ar savu pašvaldības koordinatoru un tikai tad reģistrē Lielās Talkas mājas lapā.

28. aprīlī varēs pievienoties kādai no reģistrētajām talkas vietām.

Talkas dienā būs nepieciešami atkritumu maisi, kas šogad ir sarkanā krāsā. Sarkanos maisus bez maksas būs iespējams saņemt 28. aprīlī ikvienā www.talkas.lv reģistrētajā talkas norises vietā pie talkas atbildīgā vai koordinatora.

Ciblas novada Lielās Talkas koordinators Aldis Tihovskis informē, ka mūsu pašvaldībā maisi tiks dalīti tāpat kā iepriekšējos gados, ņemot vērā reģistrēto Lielās Talkas vietu skaitu. Katram pagastam tiek plānots izdalīt 100 maisus, pārējos – pa Lielās Talkas vietām.

Vēlams talkošanas vietu Ciblas novada teritorijā reģistrēt līdz 26. aprīlim, lai koordinators A. Tihovskis varētu nogādāt maisus līdz pagasta pārvaldei, kur tos varēs paņemt par konkrēto reģistrēto Lielās Talkas vietu atbildīgā persona.

Lielās Talkas koordinators Ciblas novadā ir Aldis Tihovskis. Viņa kontakti: tālr. 26162066, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu /.

Afiša

04.05.2018 22.00 Inga un Normunds (Pušmucovas TN)

04.05.2018 19.00 koncerts "Šūpulī ierakstīts mūžs"

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo