1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Tiekam aicināti piedalīties Pavasara tirgū Preiļos

Otrdiena, 10 aprīlis 2018 08:15

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 10 aprīlis 2018 08:27

PDF Drukāt E-pasts

28. aprīlī Preiļu Kultūras namā un teritorijā ap to notiks Lielais pavasara tirgus un V Latvijas Tūrisma informācijas tirgus.

Preiļu novada Tūrisma informācijas centrs (TIC), kas izlozes ceļā ieguva tiesības šogad Preiļos organizēt V Latvijas Tūrisma informācijas tirgu, līdz 13. aprīlim ir izsludinājis tūrisma informācijas sniedzēju (TIC, asociācijas, citas iestādes) elektronisku pieteikšanos.

Preiļu novada TIC vadītāja Iveta Šņepste aicina pieteikties uz šo pasākumu tūrisma nozares pārstāvjus un arī citu novadu pašdarbības kolektīvus, kam būs iespēja uzstāties uz Pavasara tirgus skatuves.

Visiem pašdarbības kolektīvu dalībniekiem būs nodrošināta arī tūrisma objektu bezmaksas apskate. Pieteikties iespējams, zvanot uz Preiļu novada Kultūras centru (tālr. 29235318, Silvija).

V Latvijas Tūrisma informācijas tirgus notiks 28. aprīlī no plkst. 8:00 līdz 14:00. Te būs pieejama informācija par tūrisma piedāvājumu no visas Latvijas un pat Lietuvas. Vairāk informācijas – Preiļu novada TIC (tālr. 65322041, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ).

Paralēli notiks amatnieku, mājražotāju, stādu tirgotāju Pavasara gadatirgus, ko organizē Preiļu novada Uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar novada Kultūras centru. Var pieteikties arī individuāli, līdz 26. aprīlim sūtot pieteikuma anketu un ar bankas pārskaitījumu samaksājot pašvaldības nodevu EUR 7 Preiļu novada domei. Vairāk informācijas tirgotājiem – Preiļu pašvaldības mājaslapā (http://www.preili.lv/page/474?news_id=21008). Tālr. 26636243.

Dienas noslēgumā – plkst. 19.00 būs iespēja baudīt Preiļu KN Eksotisko deju festivālu – koncertu „Pavasara atdzimšana” (biļetes cena – 3 eiro).

Informē Ēriks Pavlovs, Ciblas novada tūrisma speciālists

Afiša

Lekcijas "Bērnu vecumposmu īpatnības, uzvedības problēmas”

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo