Meklējam jaunos talantus!

Otrdiena, 10 aprīlis 2018 08:36

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 06 maijs 2018 06:32

Tiek organizēti Ciblas novada bērnu un jauniešu talantu svētki

„MŪSU TALANTI - 2018”.

Svētki notiks 12. maijā Ciblas Tautas namā.

Līdz 7. maijam pašvaldība gaidīs pieteikuma anketas no Ciblas novada bērniem un jauniešiem vecumā līdz 25 gadiem, kuri dzied, lasa dzeju, spēlē kādu mūzikas instrumentu, žonglē vai ir jebkāda cita veida talanta īpašnieki, kuru sniegumu iespējams atspoguļot koncertprogrammas priekšnesumā.

Pieteikuma anketas var saņemt pagastu tautas namos vai izdrukāt no Ciblas novada mājas lapas www.ciblasnovads.lv/.

Plašāka informācija par pieteikšanos svētkiem, to norisi, kā arī Pieteikuma anketa – Nolikumā.

10.12.2018 Brīvs no atkarībām (Ciblas vidusskolā)

27.12.2016 11.00 florbola turnīrs (SK Felicianovā)

Tradicionāli decembra nogalē tiek rīkots Ciblas novada atklātais florbola turnīrs. Šogad tas ar nosaukumu „Jaungada kauss 2018” notiks 27. decembrī pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā.

Aicinātas pieteikties komandas, kurās ir līdz 7 spēlētājiem. Starp tiem var būt 2 otrās līgas sportisti.

Pielikumā – turnīra Nolikums ar Pieteikuma anketu, kuru jāaizpilda un jāsūta uz e-pastu: aldons777@inbox.lv