1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Aizvadīts pasākums “Satiec savu Meistaru!” Ciblā

Ceturtdiena, 12 aprīlis 2018 13:45

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 12 aprīlis 2018 13:55

PDF Drukāt E-pasts

Nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanas pasākums “Satiec savu Meistaru! 2018” aizvadītās nedēļas nogalē notika 152 vietās visā Latvijā.

Ciblas Tautas namā “Satiec savu meistaru!” notika pirmo reizi. 7. aprīlī Ciblas vidusskolas folkloras kopa „Ilžeņa” un vadītāja Dzintra Toporkova mācīja rotaļdejas un dančus. Pasākums pulcēja gan mazus, gan lielus apmeklētājus, gan vietējos, gan arī kaimiņu pagastu un novadu. Īpašs prieks bija par “Ilžeņas” draugu – Nirzas folkloras kopas “Spryguļs” (vad. Anita Klovāne) un Pušmucovas folkloras kopas “Olūteņi”(vad. Ināra Dovgiallo) piedalīšanos. Paldies visiem!

Pasākums aizritēja sirsnīgā un jaukā noskaņā, par ko liels paldies mūsu danču meistariem – „Ilžeņai” un skolotājai Dzintrai!

Pasākums “Satiec savu Meistaru!” ir 2009. gadā aizsāktās Tradicionālo prasmju skolas turpinājums. Tas tradicionāli norisinās vienlaikus ar projektu „Eiropas amatu prasmju dienas”, kas aizsāktas 2002. gadā Francijā un kļuvis par plašāko starptautisko pasākumu, kas veltīts amata prasmju saglabāšanai, popularizēšanai un tālāknodošanai.

Ciblas TN vadītāja Sandra Beļavska

Afiša

Lekcijas "Bērnu vecumposmu īpatnības, uzvedības problēmas”

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo