1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ciblas novada PII audzēkņi piedalās konkursā “Mazais dziedātājs – 2018”

Piektdiena, 13 aprīlis 2018 13:29

PDF Drukāt E-pasts

Šī gada 4. aprīlī Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvalde sadarbībā ar Ludzas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādi (PII) “Rūķītis” pulcēja skanīgākos Ludzas un Ciblas novada pirmsskolas izglītības iestāžu mazos dziedātājus konkursā “Mazais dziedātājs – 2018”. Mazie vokālisti vecumā no 2 līdz 4 gadiem varēja parādīt savas balstiņas un dziedātprasmi.

Konkursā “Mazais dziedātājs – 2018” no iepriekš pieteiktajiem 22 dalībniekiem savu dziedātprasmi demonstrēja 14 talantīgi bērni. Jaunie solisti pārstāvēja divas Ludzas iestādes, kā arī Ciblas, Blontu, Briģu un Istras PII. Katrs konkursa dalībnieks izpildīja vienu brīvas izvēles dziesmu atbilstošu savam vecumam un balss spējām.

Jāteic, ka mazo vokālistu sniegums patiešām bija jauks, ko atzīmēja arī žūrija. Tās sastāvā darbojās Sarmīte Gutāne – Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja, Agnese Medne – Kārsavas novada Malnavas pagasta kultūras darba organizatore un Vera Doreiko - Sinkeviča – Zilupes Mūzikas un mākslas skolas direktore.

Šajā konkursā zaudētāju nebija, ikviens no dalībniekiem saņēma īpašu titulu, tajā skaitā arī trīs Ciblas novada bērnudārzu audzēkņi: Kristīne AUGUSTOVA – “Drosmīgākais mazais dziedātājs” (Ciblas PII, mūz. skolotāja Inta Augustova), Laura DUNCĀNE – “Kautrīgākais mazais dziedātājs” (Ciblas PII, mūz. skolotāja Inta Augustova) un Ritvars DUBROVSKIS – “Saulainākais mazais dziedātājs” (Blontu PII, mūz. skolotāja Ingrīda Lubāne).

Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes kultūras metodiķe Karīna Demko – Senkāne atzīst: – Muzikālie pedagogi un mazie dziedātāji bija ļoti rūpīgi strādājuši, apgūstot dziesmas, vecāki bija gādājuši par skatuves tērpiem un frizūrām. Sanākušie radi un draugi dziedātājus atbalstīja ar sirsnīgiem aplausiem un ovācijām, kas bērnus ļoti uzmundrināja. Sirsnīgs paldies mūzikas skolotājiem, kuri sagatavoja bērnus dalībai konkursā, īpašs paldies konkursa dalībnieku vecākiem un ģimenēm, kuras atbalstīja mazos novada dziedātājus! Uz tikšanos nākamgad!

Afiša

Lekcijas "Bērnu vecumposmu īpatnības, uzvedības problēmas”

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo