1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Lielā Talka noslēgusies

Sestdiena, 28 aprīlis 2018 14:15

Pēdējās izmaiņas: Sestdiena, 28 aprīlis 2018 14:19

PDF Drukāt E-pasts

Sestdien, 28. aprīlī, Lielā Talka 2018 Ciblas novadā daudzās vietās pulcināja cilvēkus.

Talkas koordinators Aldis Tihovskis informē, ka Ciblas pagastā sakopšanas darbos piedalījās 78 talcinieki, Zvirgzdenes pagastā – 40, Līdumnieku pag. – 36, Blontu pag. – 24 un Pušmucovas pagastā 30 talcinieki.

Blontu pagastā lielākie uzkopšanas darbi tika organizēti Blontu ciematā un Skradeļu kapsētā. Ciblas pagastā jaunajai tūrisma sezonai tika sakārtota Eversmuižas dabas taka, kā arī Ciblas PII teritorija, ļaudis talkoja arī Ozupines ciemā un Felicianovā.  Līdumniekos tika sakopta Seimaņu dižakmens apkārtne. Pušmucovas pagastā Pušmucovas ciema teritorija un Mežernīku kapi. Visvairāk talku bija reģistrēts Zvirgzdenes pagastā – Lucmuižas ciemata teritorija un sešas kapsētas.

Pašvaldība maija sākumā Lielajā Talkā sarkanajos maisos savāktos atkritumus nogādās atkritumu poligonā „Križevņiki”.

Pateicamies visiem talciniekiem!

Attēlā: Talcinieku grupa Ciblas pagastā.

Afiša

Lekcijas "Bērnu vecumposmu īpatnības, uzvedības problēmas”

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo