1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Jauniešiem organizēti vairāki pasākumi

Ceturtdiena, 03 maijs 2018 08:39

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 03 maijs 2018 08:49

PDF Drukāt E-pasts

Aprīlī Ciblas novadā notika vairāki jauniešiem organizēti pasākumi – pārsvarā sportiskas aktivitātes, kurās iesaistījās arī citu novadu pārstāvji. Par diviem pasākumiem informē Ciblas novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists Aldis Tihovskis.

5. aprīlī novada sporta hallē Felicianovā notika Jaunsargu telpu futbola sacensības "LIELDIENU KAUSS - 2018", ko organizēja Ciblas novada pašvaldība, CJC "IMPULSS" un biedrība "STRAUTS".

Šajās telpu futbola sacensībās Ciblas un Ludzas novada jaunsargi veidoja vienu komandu, kura kopvērtējumā sešu komandu konkurencē izcīnīja 3. vietu. Labākie bija kārsavieši (1. vieta) un zilupieši (2. vieta). Neveicās šoreiz komandām no Viļakas, Bērzpils un Tilžas. Tomēr visi jaunsargi un instruktori bija priecīgi, ka sacensības izdevās teicami. Komandas, kuras izcīnīja 1., 2. un 3. vietu, tika apbalvotas ar kausiem un medaļām, bet komandai no Viļakas (4. vieta) tika pasniegts kauss.

Tradicionālajā skrējienā pa Ciblu “Pakaļ pavasarim” 12. aprīlī sacentās 6 jauniešu komandas no Ciblas un 1 no Ludzas. Bija skriešanas sacensībām ļoti piemēroti laika apstākļi. Kopumā visā skrējiena trasē bija 8 uzdevumi. Uzvarēja Ciblas vsk. 12. klases jaunieši, bet arī jaunāku klašu skolēni īpaši neatpalika. Daži mazie skrēja pirmo reizi, bet apdzina pat vienu otru komandu no vecākajām klasēm, jo jaunākā vecuma grupai trasē ir daži atvieglojumi.

– Esam pateicīgi Ciblas vidusskolai par sadarbību, organizējot šo pasākumu. Šīm sacensībām iespējams atvēlēt tikai 2 stundas (līdz autobusam), tāpēc jāpaspēj ļoti operatīvi visu noorganizēt, – stāsta A. Tihovskis, izteikdams pateicību skolas vadībai un sporta pedagoģei Ilgai Stepanovai.

Jaunsargiem aprīlī bija atsevišķi organizēti citi pasākumi: ekskursija uz Pasieni un dalība orientēšanās sacensībās Rēzeknē. Arī maija beigās plānoti 3 pārgājieni dažādām vecumu grupām.

Sagatavoja Ērika Bondarenko,

Ciblas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Afiša

Tiks ieskandināts "Ilžas" jaunais mūzikas albums

6. aprīlī plkst.15.00 Ciblas Tautas namā tiks ieskandināts Ciblas folkloras kopas „Ilža” jaunais mūzikas albums „Ludzas igauņu dziesmas”, kurā iekļautas 18 dziesmas.

Ludzas igauņu dziesmas ir unikāla un maz zināma Latgales bagātīgās folkloras daļa. Folkloras kopa „Ilža” ir izveidojusi dziesmu programmu, piešķirot jaunu skanējumu Ludzas igauņu muzikālajam mantojumam.

Plašāka informācija par albuma tapšanu -

http://www.ciblasnovads.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=2143:ilzzaigaunufolklora&catid=107:citi&Itemid=403

06.04.2019 13.00 "Satiec savu meistaru". (Ciblas TN)

06.04.2019 15.00 Folkloras kopas "ILŽA" mūzikas albūma ieskandināšana. (Ciblas TN)

01.07.2019 Ciblas vidusskola apkopo stāstus.(Ciblas vidusskola)

30.03.2019 19.00 "Ciblas novada uzņēmējs 2018" (Blontu TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo