Bērniem Blontos – Veselīga dzīvesveida dienas nometne

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 05 jūnijs 2018 10:18

Īstenojot projektu Nr. 9.2.4.2/16/I/067 “Veselības veicināšana iedzīvotājiem Ciblas novadā”, Ciblas novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību „Madara” organizē Veselīga dzīvesveida dienas nometni bērniem vecumā no 5 līdz 8 gadiem.

Periods: no 4. līdz 8. jūnijam.

Vieta: Blonti, pirmsskolas izglītības iestāde.

Dalības maksa: 0 eiro (projekta finansējums).

Pieteikties līdz š. g. 23. maijam, zvanot Guntai Stolerei (tālr. 29230090).

Pēc pieteikšanās jāiesniedz izziņa par veselības stāvokli (ģimenes ārsta vai feldšera izdota) un iesniegums (aizpildāms uz vietas).

Bērniem dienas laikā būs organizētas nodarbības, ko vadīs Ciblas novada izglītības iestāžu pedagogi un speciālisti. Nometnes laikā bērni varēs apgūt veselīga dzīvesveida pamatus un aizrautīgās nodarbībās labi pavadīt laiku, kā arī doties ekskursijā. Bērniem tiks nodrošināta trīsreizēja ēdināšana un veselīgas uzkodas starplaikos.

Aicinām izmantot šo iespēju! Vienīgais ģimenes finansiālais ieguldījums – bērna nogādāšanu uz nometni no rīta un izņemšana vakarā.

Pēc pieteikšanās vecākiem tiks iedots personīgo lietu saraksts, kas bērnam jāņem līdzi. Pirmajā nometnes dienā tiks parakstīti līgumi.

Mārīte Romanovska, Attīstības nodaļas vadītāja

28.12.2018 11.00 Ziemassvētku eglīte Blontu pagasta pirmskolas bērniem

21.12.2018 15.00 Ziemassvētku eglīte Pušmucovas pagasta pirmskolas bērniem

25.12.2018 21.00 Ziemassvētku balle (Pušmucovas TN)

30.12.2018 20.00 Gada noslēguma balle (Blontu TN)

27.12.2016 11.00 florbola turnīrs (SK Felicianovā)

Tradicionāli decembra nogalē tiek rīkots Ciblas novada atklātais florbola turnīrs. Šogad tas ar nosaukumu „Jaungada kauss 2018” notiks 27. decembrī pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā.

Aicinātas pieteikties komandas, kurās ir līdz 7 spēlētājiem. Starp tiem var būt 2 otrās līgas sportisti.

Pielikumā – turnīra Nolikums ar Pieteikuma anketu, kuru jāaizpilda un jāsūta uz e-pastu: aldons777@inbox.lv