1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Bērniem Blontos – Veselīga dzīvesveida dienas nometne

Otrdiena, 08 maijs 2018 13:46

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 05 jūnijs 2018 10:18

PDF Drukāt E-pasts

Īstenojot projektu Nr. 9.2.4.2/16/I/067 “Veselības veicināšana iedzīvotājiem Ciblas novadā”, Ciblas novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību „Madara” organizē Veselīga dzīvesveida dienas nometni bērniem vecumā no 5 līdz 8 gadiem.

Periods: no 4. līdz 8. jūnijam.

Vieta: Blonti, pirmsskolas izglītības iestāde.

Dalības maksa: 0 eiro (projekta finansējums).

Pieteikties līdz š. g. 23. maijam, zvanot Guntai Stolerei (tālr. 29230090).

Pēc pieteikšanās jāiesniedz izziņa par veselības stāvokli (ģimenes ārsta vai feldšera izdota) un iesniegums (aizpildāms uz vietas).

 

Bērniem dienas laikā būs organizētas nodarbības, ko vadīs Ciblas novada izglītības iestāžu pedagogi un speciālisti. Nometnes laikā bērni varēs apgūt veselīga dzīvesveida pamatus un aizrautīgās nodarbībās labi pavadīt laiku, kā arī doties ekskursijā. Bērniem tiks nodrošināta trīsreizēja ēdināšana un veselīgas uzkodas starplaikos.

Aicinām izmantot šo iespēju! Vienīgais ģimenes finansiālais ieguldījums – bērna nogādāšanu uz nometni no rīta un izņemšana vakarā.

Pēc pieteikšanās vecākiem tiks iedots personīgo lietu saraksts, kas bērnam jāņem līdzi. Pirmajā nometnes dienā tiks parakstīti līgumi.

Mārīte Romanovska, Attīstības nodaļas vadītāja

Afiša

30.10.2018 14.00 Marija Zvaigznīte (Ciblas bibliotēkā)

16.11.2018 19.00 Latvijai atmirdzēt zeltsaules staros! (Pušmucovas TN)

2. novembrī - Visu dvēseļu diena Zvirgzdenes pag. kapsētās

Zvirgzdenes TN vadītāja Valentīna Ruciņa:

– Vairāk kā divdesmit gadus Zvirgzdenes Tautas nams organizēja svecīšu vakarus Zvirgzdenes pagasta kapsētās. Sākumā cilvēki centās apmeklēt šo pasākumu, bet pēdējos gados aktivitāte apsīka. Tāpēc pašdarbības kolektīvu dalībnieki, kuri brauca uz kapsētām ar svecīšu vakariem sagatavotu programmu, nolēma, ka tradīcija jāmaina. 2. novembris – Visu dvēseļu diena, kad visos katoļu dievnamos ticīgie lūdzas par aizgājēju dvēselēm.

Laipni aicinām visus, kuru piederīgie atdusas Zvirgzdenes pagasta kapsētās, 2. novembrī iedegt svecītes pie savu mīļo kapu kopiņām, klusībā noskaitīt lūgšanu, tā apliecinot mīlestību uz aizgājējiem.

Svecīšu vakari Ciblas un Līdumnieku pag. kapsētās

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo