Izsludināts projektu konkurss „Jaunieši novadam”

Pirmdiena, 14 maijs 2018 08:24

Ciblas novada pašvaldība arī 2018. gadā rīko projektu konkursu „Jaunieši novadam 2018”. Pieteikumi tam jāiesniedz līdz 8.jūnijam!

Paredzēts 2500 eiro liels kopējais finansējums no pašvaldības budžeta līdzekļiem. Vienam projektam var piešķirt līdz 500 eiro lielu summu inventāra, pamatlīdzekļu un materiālu iegādei u.c.. Netiks atbalstīti projekti, kas iesniegti uz citu fondu finansējumu.
Uz finansējumu var pretendēt jaunietis vai jauniešu grupa, kurā ir Ciblas novada jaunieši vecumā no 18 līdz 29 gadiem. Jaunietis vai jauniešu grupa var iesniegt vienu projekta iesniegumu.

Ir trīs nosacījumi finansējuma piešķiršanai: projektam jāuzlabo pašvaldības infrastruktūra vai/un sociālā joma, objektam jābūt publiski pieejamam, projektu jāīsteno pašu iedzīvotāju spēkiem.
Līdz 8. jūnijam projektu var iesniegt personīgi pašvaldības domē Blontos vai pa pastu, uz aploksnes norādot „Projektu konkursam „Jaunieši novadam 2018”” (adrese: „Domes nams”, c. Blonti, Blontu pagasts, Ciblas novads, LV-5706). Projekta veidlapa pieejama PIELIKUMĀ.
12. jūnijā iesniegtie projekti tiks vērtēti komisijā, kuru apstiprinās dome.
Projekta ideja būs jāprezentē komisijas sēdē, par kuru tiks informēti dalībnieki. Prezentācijai var izvēlēties jebkuru formu (PowerPoint, plakāts, teksta runa). Prezentācijas garums līdz 5 minūtēm. Pēc prezentācijas Komisija uzdos jautājumus.
Ja ir kādi jautājumi par šiem projektiem – var zvanīt Mārītei Romanovskai (Attīstības nodaļas vadītājai) pa tālruni 65700844.

Līdz 31. augustam projekti jāīsteno. Līdz 30. septembrim jāiesniedz projekta pārskats.
Lai veicas 2018. gadā!

27.09.2018 18.00 Saruna ar Anželiku Jurševicu

29.09.2018 XV Tautas muzikantu saiets (Pušmucovas TN)

TOPOŠO VECĀKU SKOLA (Pušmucovas TN)