19. maijs: Kurjanovas ezera lomi
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

19. maijs: Kurjanovas ezera lomi

Sestdiena, 19 maijs 2018 20:44

PDF Drukāt E-pasts

Sestdien, 19. maijā, notika makšķerēšanas sacensības „Osoka 2018”. Kurjanovas ezers bija paskops – lielākais kopējais loms nedaudz pārsniedz 2 kg, toties 12 vīri varēja, spītējot vējainajiem laika apstākļiem, azartiski cerēt uz Lielo zivi.

Un lielākā zivs šoreiz svēra 1,22 kg un bija 60 cm gara, tā uzķērās uz ciblānieša Valda Beļavska makšķeres āķa. Viņam tika pasniegta īpaša balva. Kopsummā lielākais loms – 2,30 kg – Aigaram Smirnovam no Rēzeknes, otrs lielākais – 2,08 kg – Kasparam Bulim no Ciblas, trešais – 1,26 kg – Visvaldim Sprūžam no Ciblas. Šiem trim veiksmīgākajiem tika pasniegti kausi un medaļas.

Sacensībās piedalījās makšķernieki no Ciblas, 4 no Rēzeknes, 1 no Liepājas. Sacensības Kurjanovas ezerā kļūst populārākas! Turklāt jaunu cilvēku vidū, jo 10 makšķernieki ir gados jauni cilvēki (18 - 30 g.).

Makšķerēšanas sacensības rīkoja Ciblas novada pašvaldība un Ciblas novada jauniešu centrs „Impulss”, tā vadītājs un sacensību organizētājs Aldis Tihovskis saka lielu paldies visiem dalībniekiem un īpaši Mārtiņam Laizānam, kurš palīdzēja organizēt „Osoku 2018”.

Tāpat pateicība pastāvīgajiem atbalstītājiem: zemes īpašniekam Dainim Romancānam, kurš ļauj ezera krastu izmantot sacensību rīkošanai, un makšķerēšanas piederumu veikalam "Vasals" Ludzā.

Nākamās makšķerēšanas sacensības Kurjanovas ezerā plānotas ziemas copē. Sekojiet informācijai Ciblas novada pašvaldības mājaslapā un sociālo tīklu vietnēs.

Teksts: Ērika Bondarenko, pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto: Aldis Tihovskis, pašvaldības jaunatnes lietu speciālists

Afiša

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo